DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Dziecięca strefa podczas warszawskiej homoparady. Chcą demoralizować najmłodszych

Dziecięca strefa podczas warszawskiej homoparady. Chcą demoralizować najmłodszych
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM
#GENDER    #HOMOPARADA    #WARSZAWA    #DZIECI    #SZKOŁA    #PARADA    #TOLERANCJA    #KONSTYTUCJA

W czasie planowanej w Warszawie na czerwiec parady środowisk LGBT działać ma specjalny sektor dla dzieci. Tak pod płaszczykiem tolerancji i równości społeczeństwo oswajane będzie ze szkodliwą ideologią gender. Kosztem najmłodszych.

 

Jak informuje „Nasz Dziennik”, homoparada ma promować „postulaty, skupiające się na różnych mniejszościach walczących o równe prawa w naszym kraju”. Po raz pierwszy w programie przewidziano „strefę dla dzieci”. Fundacja Wolontariat Równości tłumaczy inicjatywę „prośbami rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom” o co walczy środowisko związane z „marszem równości”.

 

Tymczasem pod płaszczykiem haseł o tolerancji i równości opinia publiczna będzie oswajana z niebezpieczną ideologią gender. A wszystko to kosztem najmłodszych. Dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy Rzeczypospolitej w rozmowie z dziennikiem ocenił, że tworzenie „stref dla dzieci” podczas homoparady jest skrajną demoralizacją i działaniem, które „godzi w porządek społeczno-moralny”.

 

Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z „odmiennością” dokonuje się ich programowa deprawacja. Zaburza się w dzieciach naturalny proces tworzenia struktur umysłowo-psychicznych, które w przyszłości będą odpowiadały za ich normalne, zdrowe funkcjonowanie w społeczeństwie, w rodzinie, a szczególnie w małżeństwie – mówi w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” ks. Sławomir Kostrzewa.

 

Wobec zamierzeń środowisk LGBT, zdaniem Kawęckiego, potrzebna jest presja społeczna i aktywność radnych. Należy bowiem domagać się „poszanowania praworządności i porządku publicznego”. Nie ulega bowiem wątpliwości, że zetknięcie dzieci z treściami wypływającymi z ideologii gender może mieć zgubny wpływ na rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, psychicznej i moralno-dochowej – zauważa „Nasz Dziennik”. I przypomina, że polskie prawo chroni dzieci przed demoralizacją, a wynika to z artykułu 72 Konstytucji RP.

  

Źródło: „Nasz Dziennik”

MA


DATA: 2019-01-10 14:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wolno już ani kroku w tył dla dobra dzieciaków. A jak nie można normalnie kupą mości panowie i pała
10 miesięcy temu / abacos
 
Jest to niefortunne posunięcie organizatorów. Parady to nie miejsce dla dzieci, lepiej niech siedzą na placach zabawach, niż paradach. Lgbtq jest temat dla dorosłych.
10 miesięcy temu / Michu.
 
To jakiś nabiał kurzy. Przecież w dzisiejszym lewackim świecie odmiennością są ludzie zdrowi na umyśle, czyli konserwatywni i to dla nich powinien być sektor dziecięcy gdzie oswajano by dzieci z tradycją przepędzoną przez zboczeńców. Wszystko w tym świecie pozszywanych pstrokatych pasków - gałganków bliżej nieokreślonej tandetnej podszewki jest ubrane z lewej strony. Nawet ta podszewka chociaż na wierzchu nad ubraniem też razi szwami lewej brzydkiej strony.
10 miesięcy temu / banita
 
@Nick - świetny komentarz.
10 miesięcy temu / Monarchista
 
Google: HISTORIA ANTYKULTURY - UNIA EUROPEJSKA - Historia sztuki /fragmenty/ ?Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.? /tłumaczenie/ ,, Ludzie mający psychikę skażoną tradycyjną, reakcyjną kulturą będą eliminowani przynajmniej z życia publicznego (istnieją różne metody eliminacji, od wyrzucania ze stanowisk kierowniczych, przez zamykanie w więzieniach i szpitalach psychiatrycznych, aż po eutanazję prewencyjną). Siłą nowej rewolucji jest młodzież, czyli nowy proletariat - pisane w 1941 r., gdy na miejsce starego proletariatu przemysłowego wyznaczono nowy proletariat młodzieżowy, zastąpiony w latach 70-tych jeszcze nowszym proletariatem, czyli mniejszościami seksualnymi - próbowano również do nowego proletariatu dokooptować pedofilów, ale próby nie powiodły się i czasowo je zawieszono? ANTYKULTURA ,,?Ponieważ najbardziej widoczne, a zatem najbardziej uciskane są mniejszości seksualne (nawet bardziej niż mniejszości etniczne), s
10 miesięcy temu / Maria
 
I co poradzić, jeśli to ma być na prośby rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom, itd. JEDYNĄ RADĄ jest zlikwidowanie tych gorszących "parad". Jeśli, jak twierdzą jest to rząd katolicki, to przynajmniej tyle powinien móc wykonać. Jest choćby: Art. 51. Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia Dz.U.2018.0.618 t.j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
10 miesięcy temu / Rys
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.