Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Dzieci zamknięte w domu - co robić? Psycholog radzi || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Mijają kolejne tygodnie, gdy nasze dzieci pozbawione są kontaktów z rówieśnikami. Co robić? W jaki sposób reagować, gdy widzimy, że nasze dziecko zachowuje się w niepokojący sposób? Między innymi o tym mówi Bogna Białecka w programie "Jaka jest prawda?".


DATA: 2021-01-14 08:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Michał A może twoje dziecko cierpi na Aspergera? Normalne to absolutnie nie jest i to nie ma być atak ale to po prostu nie mieści się w głowie żeby dziecko lubiło tylko siedzieć same i żeby wystarczały mu same kontakty online ... zastanów się czy tobie samemu takie coś by wystarczyło to bardzo dziwne.
3 dni temu / Analityk
 
Moje dziecko zachowuje się w niepokojący sposób. Cieszy się, że nie musi tracić czasu na dojazdy do szkoły, tylko może uczyć się zdalnie i dzięki temu ma zdecydowanie więcej czasu na naukę muzyki. A niepokojące jest to, że czuje się szczęśliwsze. Bo psychologowie twierdzą, że powinno być inaczej. @hm jeśli za długo piszesz komentarz, to wyskakuje taki komunikat. Wtedy zaznacz komunikat, skopiuj do schowka, odśwież stronę, wklej i prześlij.
3 dni temu / Michał
 
@hm - pewnie po prostu jakaś sprawa techniczna. U mnie przechodzą komentarze
3 dni temu / dziamdziak
 
Błąd weryfikacji Captcha timeout-or-duplicate o co chodzi ,wypowiedzi kulturalne ,nawet nie krytyczne ???
3 dni temu / hm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.