DZIŚ JEST:   16   LUTY   2019 r.

Św. Daniela i towarzyszy
św. Faustyna z Brescii
 
 
 
 

Dzieci wychowane przez homoseksualistów skłonne do patologii

Dzieci wychowane przez homoseksualistów skłonne do patologii
fot.Eastop/sxc.hu
#RODZINA    #GEJ    #LESBIJKA    #PEDERASTA    #MATKA    #OJCIEC    #DZIECKO    #WYCHOWANIE    #HOMOSEKSUALIZM    #ZBOCZENIEC

Badania, przeprowadzone przez naukowców z uniwersytetu w Teksasie nie pozostawiają wątpliwości: dzieci wychowane przez homoseksualistów, są słabe psychicznie i skłonne do patologii.

 

Badacze z uniwersytetu w Teksasie wykazali, że dzieci wychowywane przez pary tej samej płci są mniej zdrowe i bardziej skłonne do samobójstw oraz zdrady, niż dzieci wychowywane w tradycyjnych rodzinach. Odkrycia te wywołały gorącą dyskusję w USA i innych państwach.

 

W czerwcu ubiegłego roku, prestiżowy amerykański magazyn naukowy „The Science Social Research” opublikował dwa bardzo ciekawe badania na temat problemów napotykanych przez dzieci, które były wychowywane przez pary tej samej płci. Zrewolucjonizowały one stan wiedzy w tej dziedzinie.

 

Innowacyjnymi okazały się badania prowadzone pod kierownictwem socjologa Marka Regnerusa z Uniwersytetu w Teksasie. Uczony oparł swoje badania na dużej grupie i wziął pod uwagę opinie dorosłych, którzy zostali wychowani przez pary tej samej płci, a nie – jak to uczyniono w poprzedniej analizie na ten temat – dzieci aktywistek lesbijskich.

 

Z jego analizy wynika, że około 12 proc. dzieci wychowywanych przez pary tej samej płci częściej niż dzieci rodziców heteroseksualnych (5 proc.) rozważa możliwość samobójstwa. Dzieci wychowywane przez pederastów lub lesbijki są bardziej skłonne do niewierności (40 proc. wobec 13 proc. dzieci z rodzin tradycyjnych). Są one także bardziej narażone na występowanie problemów z powodu braku pracy (aż 28 proc. z nich może mieć problemy ze znalezieniem pracy w porównaniu z 8 proc. dzieci wychowywanych przez heteroseksualistów). Częściej też korzystają one z porad psychoterapeuty (19 proc. wobec 8 proc. osób wychowywanych w tradycyjnych związkach). Znacznie częściej trafiają one pod nadzór urzędników i opieki społecznej w porównaniu z rówieśnikami, wychowywanymi przez pary heteroseksualne.

 

Aż 40 proc. dzieci wychowywanych przez homoseksualistów jest narażonych na występowanie chorób przenoszonych drogą płciową w porównaniu z 8 proc. rówieśników z rodzin tradycyjnych. Dzieci wychowywane przez pederastów lub lesbijki są z reguły biedniejsze i bardziej skłonne do palenia papierosów oraz popełniania przestępstw. Mają także słabsze zdrowie.

 

Regnerus twierdzi, że inne badania na ten temat, które nie dostrzegały różnicy między dziećmi wychowywanymi w rodzinach heteroseksualnych i homoseksualnych zostały przeprowadzone nierzetelnie.

 

Wspólnota pederastów i lesbijek wszczęła potężną kampanię w USA podważającą teorię Regnerusa. Mimo to, wstępne dochodzenie wewnętrzne przeprowadzone na uczelni wykazało pod koniec lata 2011 roku, że nie ma żadnych powodów, aby by podważać ustalenia naukowców pracujących pod kierownictwem Regnerusa.

 

 

Źródło: VaticanInsider, AS.


DATA: 2013-01-28 12:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.