DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2019 r.

Św. Jerzego
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Błagam....
3 miesiące temu / Sławek Kalinowski
 
Czasami serce i umysł są zaćmione,żadne argumenty nie działają,ale edukować trzeba ,bo może dotrze do umysłu w końcu ta prawda.Do prawdziwego spojrzenia, czym jest aborcja, trzeba dorosnąć.Mi naprawdę zajęło to sporo czasu.Nie oceniajmy jej surowo.Pani Maja jeszcze nie rozumie,że człowiek w obecnych czasach jest bardzo traktowany przedmiotowo i kiedyś ją samą może dotknąć, to za czym w tej chwili obstaje-uśmiercić człowieka na początku,ją może to spotkać pod koniec życia czy w chorobie lub biedzie.
3 miesiące temu / kasiakasia
 
Zgadza się, Ostaszewska pomieszała pojęcia. Nie powinna użyć pojęcia "ciężarna locha", lecz "moja siostra ze zlepkami komórek". Siostra, bo zwierzęta to dla was bracia i siostry, co nie?
3 miesiące temu / do ewa
 
Każdy ma swój system wartości i niech broni tego co uważa za godne obrony. Oby nie zapomniał przy tym że jest człowiekiem. Sam oczekując szacunku, aby okazywał ten szacunek wpierw równemu sobie gatunkowi. Kto tego nie pojął co dzieci pojmują, ma problem, jeszcze tylko o tym nie wie.Oby starczyło czasu aby pojąć...
3 miesiące temu / ewkajulek
 
Pani Maju, jest Pani za mało zdecydowana w działaniu! A co z brutalnym wyrywanie z Matki Ziemi niewinnych marchewek i krwawym obcinaniem im jeszcze żywych natek? No niechże upomnienia się Pani o te płody rolne nieszczęsne. Niefortunne może nieco, zdaniem Pani określenie "płody", może przecież Pani zastąpić "zlepkiem komórek".
3 miesiące temu / gość
 
Nigdy nie pójdę na film z tą "aktoreczką" i nigdy nie kupię towarów przez nie reklamowanych!
3 miesiące temu / konsument
 
Szkoda słów i atramentu dla tej Pani. To osoba do wynajęcia. Tak została wychowana i wykształcona. Zgodnie z jedynie słuszną linią. No ale może się z czasem zmieni.
3 miesiące temu / WIT
 
Ponieważ strona internetowa nie działa (?) w tym miejscu zamieszczam petycję do Mai Ostaszewskiej i jej podobnych wrażliwych osób ,,Szanowna Pani, poruszona Pani słowami o ?młodych, ciężarnych lochach?, których cierpieniu Pani współczuje, pragnę zachęcić Panią do dostrzeżenia wartości i piękna życia ludzkiego od chwili poczęcia. Mam nadzieję, że znajdzie pani odrobinę litości dla dzieci, które skazywane są na śmierć przed urodzeniem. Być może spowoduje ona w Pani chęć podjęcia działań na rzecz tworzenia warunków, w których każde dziecko rozwijające się pod sercem matki będzie mogło bezpiecznie przyjść się na świat i dalej wzrastać otoczone miłością. Gorąco Panią do tego zachęcam i łączę pozdrowienia"
3 miesiące temu / Maria
 
trochę pomieszano pojęcia ,aborcja nie polega na strzelaniu do kobiet w ciąży a takie zrobiono porównanie ,trochę tylko po to żeby dopiec Ostaszewskiej,bądźcie trochę poważniejsi w tej walce i argumentach
3 miesiące temu / ewa
 
Dajcie jej spokój. To biedna osoba. Aktorka bez mimiki. Polski Buster Keaton w spódnicy.
3 miesiące temu / Litości
 
Słusznie! Budzić martwe sumienie "aktoreczki"
3 miesiące temu / etyk
 
Najpierw egzorcyzmu dla pani O. Potem dyskusja. Z Panem Bogiem.
3 miesiące temu / Em.
 
Może to by sobie poczytała: Zespół poaborcyjny-wiedza na temat silnie urazowych przeżyć (PTSD-Post Traumatic Stress Disorders)Zostały one opisane w oficjalnym podręczniku Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego jako kategoria DSM-III-R.Za sytuacje skrajnie urazowe uznano te,które nie mieszczą się w obszarze normalnych ludzkich doświadczeń.Wśród nich znajduje się tzw.aborcja,która może prowadzić do zespołu poaborcyjnego.Wśród sytuacji skrajnie urazowych psychiatrzy wymieniają:- poważne zagrożenie własnego życia lub fizycznej integralności;-poważne zagrożenie lub faktyczną szkodę dotyczącą zdrowia lub życia własnego dziecka;-obecność w czasie zranienia lub zabicia innej osoby;- fizyczną przemoc;- poważne zagrożenie lub zranienie kogoś z rodziny.Wśród zdarzeń, które wywołują silny stres,są zdarzenia losowe,np.klęski żywiołowe,oraz spowodowane przez człowieka a wśród nich tzw.aborcja.(całość u dr Dorota Kornas-Biela)lub wg hasła Zespół lub syndrom poaborcyjny.
3 miesiące temu / Andrzej BR
 
strona z podpisami nie działa
3 miesiące temu / maru
 
Nawet takim listem jej serca nie zmiękczycie, jedynie trzeba by było przelicytować kwotę którą dostała za wyrażanie takich poglądów.
3 miesiące temu / Krzychu
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.