DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Coraz więcej kukieł i marionetek zamiast kompetentnych urzędników z prawdziwego zdarzenia. Niedobrze się robi.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Ten cały tow. Michalak nawet wyrażnie nie wie z jakich elementów ludzkiego życia powstał termin p o l i t y k a. A może udaje - dla tak zwanego dobra własnego zadka,że nie zna etymologii tego słowa.No cóż, takich mataczy wybiera NARÓD do Władzy !!! Za to taką mamy Polskę,że tak po prawdzie Polski nie mamy!! Bo gdzie spojrzeć to prosperuje sobie antypolskie matactwo!!! I to zupełnie rozpuszczone niczym przysłowiowy dziadowski bicz!
ponad 7 lat temu / Jan O
 
Kolejna kanalia.
ponad 7 lat temu / DNA
 
Nawiązując do wypowiedzi PT komentatorów, to, że RPD Marek Michalak nie ma odwagi, to jedno, a konieczność zlikwidowania tego stanowiska - drugie. Apolityczność wygląda bowiem w tym przypadku tak, że nabiera się wody w usta w sprawach kardynalnych, dotyczących ochrony życia, a gardłuje się przeciw "przemocy" w rodzinie i "okrutnym" klapsom, wtrącając się w kompetencje rodzin i rodziców. Gratuluję przy tym p. Michalakowi toku rozumowania, który pozwolił mu na postępowanie całkowicie sprzeczne ze swymi ustawowymi obowiązkami i uzasadnianie go cytowaniem tychże obowiązków, zapisanych w ustawie zasadniczej i ustawie o RPD. Brawo!
ponad 7 lat temu / grom
 
Co za koleś...
ponad 7 lat temu / :/
 
on jest odrażający. na zewnątrz taki wygładzony i wypielęgnowany, a w środku taki syf.
ponad 7 lat temu / marysia
 
Apolityczny ekspert!!!!
ponad 7 lat temu / Trololo
 
Po prostu sk..l. Przepraszam za wulgarność, ale mój polski nie zna innego określenia na takich ludzi.
ponad 7 lat temu / asdfgd
 
To zwykły bawidamek. Facet bez jaj.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
To zlikwidować tę posadę - skoro w kwestiach fundamentalnych nie ma zdania!
ponad 7 lat temu / bokser
 
Ten Michalak to pajac obnoszący się z Orderem Uśmiechu na marynarce...
ponad 7 lat temu / Wiesław.eN.
 
cd. listu: Twierdzi Pan, że zabranie głosu ustawiłoby Pan po jednej stronie. Narzuca się pytanie, to w takim razie, do czego jest potrzebny rzecznik praw dziecka, jeśli ten rzecznik nie może ustawić się po jednej stronie, to znaczy po stronie dzieci, po tej stronie, której ma bronić, jak sama nazwa wskazuje. Czy Pan zastanawiał się nad tym? A może Pan jest po prostu w błędzie. I rzecznik praw dziecka ma obowiązek stawać po stronie dzieci, a Pan zwyczajnie, nie jest w stanie tego zrobić. Więc po co się tak męczyć? Przecież nikt Pana do tego nie zmusza. Obywatele, tacy jak ja, dla Pańskiego dobra, a przede wszystkim dla dobra dzieci, z ulgą przyjmą Pańską rezygnację. Z życzeniami jak najszybszego uwolnienia się od tej tak męczącej dla Pana sytuacji (mając nadzieję, że to również nie spadnie w całości na Pańskie umęczone barki, ktoś Panu pomoże), pozostaję Z poważaniem
ponad 7 lat temu / marek
 
Szanowni Państwo, piszcie do tego typa ten list. Niech on to dostanie 1000 razy. Dość sączenia tych bzdur. Niech oni biorą odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, niech zaczną wypełniać swoje obowiązki i niech nie myslą, że my prości ludzie, jesteśmy bezrozumni. "Szanowny Panie Rzeczniku, Właśnie przeczytałem/am na stronie PCH24.pl te oto Pańskie słowa: "W Polsce dyskusje o ochronie życia poczętego są niestety zawsze bardzo burzliwe i mają charakter polityczny. Natomiast urząd Rzecznika Praw Dziecka jest z założenia apolityczny. Zabieranie głosu w takiej dyskusji automatycznie umiejscowiłoby Rzecznika po którejś ze stron sceny politycznej, co byłoby sprzeczne z zasadami jego funkcjonowania. Jako Rzecznik w codziennej pracy koncentruję się na rzetelnym wykonywaniu obowiązków wynikających z ustawy i innych przepisów prawa". Twierdzi Pan, że zabranie głosu ustawiłoby Pan po jednej stronie. Narzuca się pytanie, to w takim razie, do czego jest potrzebny rzecznik praw dziecka, jeśli t
ponad 7 lat temu / marek
 
Przepraszam bardzo, czy on jako rzecznik nie musi stać po jednej stronie? Coś mu się chyba pomyliło? I to poważnie.
ponad 7 lat temu / edek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.