DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pozytywna wiadomość w kraju gdzie dominuje lewicowa polityczna poprawność to tematy podejmowane niechętnie.
6 miesięcy temu / pl
 
Ten "eksperyment" Kentlera nigdy nie powinien mieć miejsca, szkoda mi Berlina. Przede wszystkim bardzo współczuję ofiarom tego eksperymentu wiadomo że czasu się nie cofnie więc należy im się wysokie odszkodowanie od miasta Berlin oraz darmowa pomoc psychologiczna. Jeśli chodzi o pedofilów którzy krzywdzą dzieci to powinni dostawać znacznie wyższe wyroki niż obecnie czasem w przypadku naprawdę brutalnych gwałtów, aktów pedofilskich czy morderstw zastanawiam się czy jednak nie powinno przywrócić się karę śmierci. Jeśli chodzi o aktywistów LGBT i całą tą ideologię to powinny być kary za obrażę uczuć religijnych oraz za różnego typu obnażanie się czy niemoralne zachowania. Jeśli chodzi o szkoły to za uczenie tolerancji i braku dyskryminacji powinny odpowiadać szkoły kuratoria ministerstwo edukacji i samorządy a nie różnego typu organizacje o wątpliwej reputacji. Jeśli chodzi o prawa to jak się kochają i są ze sobą od lat to zasługują na równość
6 miesięcy temu / Eric
 
Bywały czasy, kiedy pokolenie rodziców słysząc rozmowy na "jeden" temat mówili, zniecierpliwieni i oburzeni " przestań s..... ci mózg uszkodziła?
7 miesięcy temu / Michał
 
chorobą. Jest i będzie. Jak cukszycę skreślimy z listy chorób to już nie będzie corobą tylko normą?
7 miesięcy temu / Homeseksualizm
 
Do Anonim- Sodomita i do tego intelektualnie upośledzony.Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Masz odrobinę empatii? Pomyśl o tych dzieciach, co przeżyli, jak są okaleczeni, i co z tobą jest nie tak. A, i wymyśl sobie jakiś nick.
7 miesięcy temu / Sławomir
 
Proponuję przestać tłumaczyć sobię wreszcie nietolerancję. Jeśli mi się gej nie podoba to jest zły. Jeśli Żyd mi się nie podoba to też jest zły?
7 miesięcy temu / Ja
 
Jeśli jetsem gejem i chce z kimś wsiąść małżeństwo to rozumiem, że szkodzi to innym i mam jakiś inny zły ukryty cel, tylko dlatego że kogoś kocham. Brawo. Kiedy w RPA walczono z apartheidem to też osoby czarnoskóre miały jakiś spisek?
7 miesięcy temu / Anonim
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.