DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Dzieci – zabójcy wracają do Niemiec. Służby nie mają nad nimi kontroli

Dzieci – zabójcy wracają do Niemiec. Służby nie mają nad nimi kontroli
#TERRORYZM    #NIEMCY    #DZIECI    #RADYKALIZM    #MORDERCY    #DŻIHAD    #SYRIA    #BLISKI WSCHÓD    #BERLIN

Narastający w Niemczech niepokój to efekt upadku Państwa Islamskiego na Bliskim Wschodzie i powrotu do Europy zradykalizowanych młodych osób. Władze w Berlinie nie kryją, iż nie są w stanie wskazać, w jakim stopniu zradykalizowane są dzieci. Powód? Niemieckie służby nie mają prawa gromadzenia danych o dzieciach poniżej 14. roku życia.

 

Tymczasem jest więcej niż pewne, że dzieci w tym wieku, zagrażające mieszkańcom Bundesrepubliki, wkrótce pojawią się w Niemczech.

 

Sprawę w Bundestagu nagłośnili Zieloni, którzy domagali się konkretnych informacji od niemieckiego MSW. Przedstawiciel resortu poinformował m.in., że dzieci te wyrastały i wychowywały się w środowisku mocno zradykalizowanym. Ekspertka Zielonych ds. krajowych Irene Mihalić podkreśliła, że władze muszą zrobić wszystko, by umożliwić reintegrację dzieci islamistów w społeczeństwie niemieckim i sprawić, by nie poszły one w ślady zradykalizowanych rodziców.

 

W ciągu ostatnich kilku lat z Niemiec do Syrii i Iraku wyjechało około 960 islamistów. Część z nich zabrała swoje żony i dzieci, część kobiet wyjechała będąc już w ciąży, jeszcze inne z kolei założyły rodziny z dżihadystami już na terenie Państwa Islamskiego. Ogromna większość i rodziców, i dzieci mają obywatelstwo niemieckie, a pełne zatem i prawo do powrotu do Niemiec.

 

ChS

Źródło „Die Welt”


DATA: 2018-01-12 14:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kwiatek 77 Nic nie jesteś w stanie zrobić. Żadne programy. To tylko złudzenie i mydlenie oczu Europejczykom. Są po prostu kanalie u steru władzy i wyborami w Niemczech nic nie zmienisz.Ta sama klika od lat przy korycie i władzy. Nie ważne na jaką partię głosujesz, zawsze ci sami wygrywają. Po to są te koalicje. Chodzi o wynarodowienie społeczeństwa, obniżenie zarobków, pełną kontrolę. Ludzie mają żyć w ciągłym strachu. Totalna kontrola.Dlatego trzeba Europejczyków rozwalić od środka. Jakie masz wartości europejskie ? Żadne !
ponad 2 lata temu / Predator
 
To jakieś kpiny z normalnych Niemców - "by umożliwić reintegrację dzieci islamistów w społeczeństwie niemieckim". POlska też zaczadziała, że tak łatwo rozdaje obywatelstwo np. czeczenom, których po podobnych akcjach dżihadystycznych nie będzie można nie wpuścić do Polski, ani nie będzie można pozbawić polskiego obywatelstwa. Czeczen, irańczyk, ukrainiec, niemiec, sudańczyk itd. itd. nigdy nie będzie i nigdy nie powinien stać się Polakiem.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
W Polsce zaś czci się szkodników, którzy posłali dzieci w bój 1 sierpnia 1944 roku. Mają swoje ulice, pomniki.
ponad 2 lata temu / Skanderbeg
 
"Przecież niektóre Polki kochają Alladynów." - hehehe chyba z seriali tureckich :) A poważnie - to biedne dzieci, zgorszone przez dorosłych...nie ich wina, że tak zostały wychowane...normalni ludzie będą chcieli powstrzymać ich od mordowania-ale gdzie szukać tych normalnych? Co zrobiliby Polacy, gdyby byli teraz w sytuacji Niemców? Chyba trzeba podejść do tych dzieci jak do ofiar sekt, którym wyprano mózgi-pewnie są jakieś programy, które stosuje się aby pomóc takim osobom? Ale to musiałaby być w Niemczech masowa propaganda odtruwająca te dziecięce głowy-na którą pewnie szybciej by przyszedł sprzeciw muzułmanów, niż jakieś dziecko by zostało uratowane...
ponad 2 lata temu / kwiatek77
 
Baaardzo dziwne! Niemiecki Jugendamt doskonale wie co ma robić z polskimi dziećmi, a nie wie co zrobić z arabskimi?
ponad 2 lata temu / ???
 
Królowa Jewropy i pani kanclerz powiedziała, że ta wspaniała religia pokoju i miłości, jest częścią Niemiec i należy do ich kultury. Niemcy się bardzo cieszą z tego powodu, wychodzą ochoczo na perony kolejowe i z owacjami witają ich ukochanych ubogacicieli kulturowych. Wszyscy dobrowolnie oddają część zarobków na miliardy euro płynące szerokim strumieniem na pomoc dla współwyznawców ich ukochanej religii. Meczety rosną w tysiącach, jak grzyby po deszczu. Kościoły się burzy. A ci co wracają z wojny, to czekają na nich bogate socjale, mieszkania, senatoria, obfite wsparcie finansowe. Więc nie ma się co podniecać, w Niemczech tego chcą, co widać w wyborach, oraz weszło w życie specjalne prawo zwane "mową nienawiści " i kontrolą umysłów, które to prawo niesfornych szfabów, karze za grymas nieposłuszeństwa dużymi karami finansowymi i więzieniem. Ale w Polsce po woli też tak będzie. Przecież niektóre Polki kochają Alladynów. Będzie dobrze damy radę. A ciemny naród śpi !!
ponad 2 lata temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.