DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Działacze Obywateli RP przemyceni w bagażniku poselskiego pojazdu. W imię obrony demokracji

Działacze Obywateli RP przemyceni w bagażniku poselskiego pojazdu. W imię obrony demokracji
Joanna Scheuring-Wielgus, Joanna Schmidt, Ryszard Petru. FOT.Andrzej Hulimka/FORUM

Do kuriozalnej sytuacji doszło w środę w Warszawie. Poseł Joanna Schmidt wwiozła na teren Sejmu w bagażniku auta poseł Joanny Scheuring-Wielgus dwóch działaczy Obywateli RP.

 

Przed Sejmem RP trwają antyrządowe protesty związane ze zmianami w wymiarze sprawiedliwości. Mimo starań opozycyjnych mediów i nadawaniu wydarzeniom wielkiej rangi, ich frekwencja jest dla przeciwników PiS kompromitacją. Manifestacja miała zostać jednak zasilona w środę przez Pawła Kasprzaka i Wojciecha Kinasiewicza, aktywistów antyrządowych Obywateli RP.

 

Dziwi jednak nie tyle udział mężczyzn w proteście, ale sposób, w jaki dostali się pod Sejm – zostali tam przewiezieni przez poseł Joannę Schmidt w bagażniku samochodu innej parlamentarzystki – Joanny Scheuring-Wielgus.

 

W obliczu zamieniania Sejmu RP w cyrk, media prorządowe – w oparciu o wypowiedzi urzędników – grzmią o zagrożeniu i możliwości wwożenia na teren parlamentu materiałów wybuchowych. W podobnym duchu wypowiedział się też na Twitterze były oficer CBŚ, Jacek Wrona.

 

W związku z wydarzeniem odzierającym z powagi polski parlament, trójka posłów odpowiedzialnych za zorganizowanie transportu na teren Sejmu osobom postronnym – Ryszard Petru, Schmidt i Scheuring-Wielgus – do końca bieżącego posiedzenia (czyli do piątku) nie będzie mogła wjeżdżać swoimi pojazdami pod gmach. Ponadto wszystkie samochody wjeżdżające w czwartek pod Sejm będą sprawdzane przez Straż Marszałkowską.

 

 

Źródło: niezalezna.pl / tvp.info / onet.pl

MWł

 

  


DATA: 2018-07-19 17:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Schmidt potraktowała obywatela RP jak bydle i przewiozła w bagaźniku? Za złe traktowanie psa były bardzo wysokie wyroki= wnosimy o potraktowanie w ten sposób sprawczyni! Skierować należy sprawę do sądu bo jutro zechce tak wozić np.dzieci do szkoły!
ponad 1 rok temu / My
 
Do Troi przemycono ludzi w koniu drewnianym (w brzuchu). Do sejmu kobitki przemycały ludzi w bagażniku konia mechanicznego (przy rurze wydechowej). Stare znane podstępne działanie. Nic nowego.
ponad 1 rok temu / kapral rezerwy
 
przemyt ludzi - gruba sprawa. Przemyt do obiektów chronionych! Oj będą wyroki!
ponad 1 rok temu / kapral rezerwy.
 
Każde z nich ma jakieś obco brzmiące nazwisko. Pokazali i juz wiemy jakimi są żoną, mężem, rodzicami i teraz jako "pracującymi dla dobra Polaków" posłami.To tylko kwestia krótkiego czasu,że będą tego gorzko żałować- po trupach idzie się ...do czasu p, Petru, Schiuring, Scvhmidt. Na co ida moje podatki? Dlaczego naprawienia wszystkich spraw nie dokonali poprzedni żyjący prezydenci Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski i ich rządy? Który z nich dorównał Havlowi, V,Orbanowi kochających swoją Ojczyznę. To Tusk sam wystąpił z propozycją wypłaty odszkodowań dla ż, kwotą 65 mld USD(dr Z.Kękuś) - Polacy tylko na II Wojnie św, zarobili.
ponad 1 rok temu / Meta
 
Zachowują się niczym małolaty; być może to echo gimnazjalnych wygłupów i wakacyjna tęsknota za tymi laty. Ale to się już nie vrati, najwyższy czas wydorośleć mości państwo posłowie i przestać myśleć kategoriami dziecinnymi. Raczej nie wypada większych wymagań stawiać.
ponad 1 rok temu / na marginesie
 
Fajnie się bawią.
ponad 1 rok temu / Alina
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.