DZIŚ JEST:   15   LISTOPADA   2019 r.

Św. Alberta Wielkiego, Doktora Kościoła
Św. Leopolda III
 
 
 
 

Dyplomacja, edukacja i pikiety – Polacy reagują na oszczerstwa środowisk żydowskich w Nowym Jorku

Dyplomacja, edukacja i pikiety – Polacy reagują na oszczerstwa środowisk żydowskich w Nowym Jorku
Fot. krista davis / Freeimages.com

Polska dyplomacja odpowie na oszczerstwa rzucane pod adresem naszego narodu przez żydowskich uczestników niedawnej demonstracji przed konsulatem RP w Nowym Jorku. Na razie obejdzie się bez pozwów, będzie edukacja i listy protestacyjne.


Dziesięć dni temu około 150 uczniów szkoły średniej Rambam Mesivta na Long Island pod dyktando rabina Zeva Friedmana krzyczało między innymi: „wasz kraj jest przesiąknięty krwią”. Sam rabin mówił pod adresem Polaków: Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci. Sugerował też, że Niemcy założyli na terenie okupowanej Rzeczypospolitej najwięcej obozów zagłady ze względu na panujący rzekomo w naszym kraju „podatny grunt”. Organizator pikiety w ślad za polakożercą Janem Tomaszem Grossem twierdził, że nasi rodacy zabili podczas II wojny światowej więcej Żydów niż Niemców.


Jak dowiedziała się rozgłośnia RMF, polski konsulat planuje zorganizowanie spotkań, w trakcie których uczniowie nowojorskich szkół dowiedzą się prawdy o rzeczywistych przyczynach i przebiegu zagłady Żydów. Uczestnicy demonstracji przed konsulatem – co wykazało nagranie video zrealizowane przez reporterkę z gazety „Nowy Dziennik” – przejawiali elementarny brak wiedzy dotyczącej tej tematyki.


Nowojorski konsul RP wystosował już list do rady rodziców szkoły Rambam Mesivta High School oraz m.in. do żydowskiego pisma "Forward", które powielało oszczerstwa o tzw. polskim Holokauście.


- Trzeba na to wszystko spokojnie popatrzeć, co rząd robi za granicą dla wizerunku Polski. Jak działają polskie placówki, finansowane z budżetu, choćby Polski Instytut Kultury – powiedział Stefan Komar, na co dzień oficer nowojorskiej policji. Nasi rodacy zapowiadają kontr-pikietę przed żydowską szkołą.


RoM
Źródło: rmf.fm


DATA: 2016-05-17 07:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

trzeba zrobić zakaz wpuszczania żydów do Polski.
ponad 3 lata temu / bgdz
 
Pan prof. Krzysztof Jasiewicz: ?Owe bzdury i dane z sufitu o Żydach zamordowanych głównie przez polskich chłopów to właśnie projekcja zmierzająca do ukrycia największej żydowskiej tajemnicy. Otóż skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, ?co się działo na obrzeżach Zagłady?, lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu. Tu kłania się bierność powszechna samych Żydów i postawy Judenratów, okrutne żydowskie policje w gettach ? bo to one wyłapują, spędzają na różne Umschlagplatze i upychają w wagonach swoich sąsiadów, rodziny i przypadkowych Żydów. Wreszcie to żydowskie komanda zapędzają Żydów do komór gazowych, a potem oprawiają ich zwłoki, grzebiąc w pochwach, odbytnicach, wyrywając złote mostki i koronki.? I to wzbudziło chyba największą wściekłość ziomków syjonistycznych zbirów, którzy chcą uchodzić za niewinne ofiary. Na profesora Jasiewicza poszła nagonka medialna. www.monitor-polski.pl/nie-mozna-milczec
ponad 3 lata temu / wmo
 
Samobójczej polityki udawania, że deszcz pada gdy plują nam w twarz ciąg dalszy.
ponad 3 lata temu / wars
 
Żydzi z fałszerstwami bez prokuratury, a Polaków za prawdę ścigają prokuratorzy ! "Piękna" zmiana za rządów PIS! http://fakty.interia.pl/polska/news-bialystok-prokuratura-wszczela-dochodzenie-ws-obchodow-onr,nId,2203418
ponad 3 lata temu / oburzony
 
@Y BraMin, Wiek XVII. Sabbataj, uważany przez część Żydów za "mesjasza", dał początek sekcie. To z tego środowiska narodzili się później illuminaci. Do dziś to nieszczęście wpływa na świat! To jeden z przykładów. Oczywiście, w środowisku katolickim też sekt nie brakowało, np. arianie.
ponad 3 lata temu / ks.RZ
 
Podobnie idiotycznie mozna napisac: Nie ma ZWYCZAJNYCH Polaków i "kodziarzy". Wszyscy Polacy są ZWYCZAJNI. Po prostu Polacy.
ponad 3 lata temu / do Y BraMin
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.