Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Dyplomaci w służbie homolobby! || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Na program JAKA JEST PRAWDA? zaprasza Marcin Austyn. Pół setki ambasadorów i innych urzędników obcych państw wystosowało list otwarty, w którym poucza władze naszego państwa w kwestii praw i roszczeń osób dotkniętych zaburzeniami tożsamości płciowej.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:24:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tak jest wszystkim spakować walizki,i do domu,persona non grata u siebie mogą mówić i robić co tylko zechca,my Polacy na pewno nie będziemy ich pouczac
25 dni temu / Kazimierz
 
Okazało się, że ambasadorzy 50 państw z panią Mosbacher to nie ambasadorzy a agresywni działacze LGBT
25 dni temu / DNA
 
prawda jest taka że od pierwszych parad w 1969 roku świat to przetrawił oswoił i zaakceptował ,zostaliśmy tylko my i Talibowie ,nie musi się na to podobać ale pytanie było o prawdę
26 dni temu / chyba
 
Jakaś aberracja, naprawdę. Świat od dziesięcioleci szanuje każdego, a u nas święte oburzenie, że ktoś pragnie przypomnieć coś co powinno być standardem... człowieczeństwo!
26 dni temu / Dawid
 
gdybym ja miał taką możliwość wydalił bym stąd panią Mosbacher bez względu na skutki. Ile można znosić te ciągłe upokorzenia, trzeba mieć swoją godność i honor. A swoją drogą za wszystko amerykanom płacimy i to z grubą nawiązką więc kto tu komu robi łaskę.
26 dni temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.