DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Dyktatura LGBT+ jest faktem. To się naprawdę dzieje w Polsce!

Dyktatura LGBT+ jest faktem. To się naprawdę dzieje w Polsce!
#DYKTATURA LGBT+    #CENZURA    #YOUTUBE    #LGBT    #ABP JĘDRASZEWSKI    #AGRESJA    #ATAK    #TĘCZOWA ZARAZ    #IKEA    #WARSZAWA    #SZKOŁA    #DZIECI    #SEKSEDUKACJA    #DEPRAWACJA

Szalejąca cenzura, kneblowanie ust stronie katolickiej, próby łamania sumień pracowników, obranie kursu na szkoły i nachalna promocja interesów środowisk LGBT+. To wszystko już dzieje się w Polsce! Jeśli ktoś jeszcze myśli, że to tylko „przedwyborcze wzmożenie”, że to „z czasem minie” – jest w błędzie! Mamy do czynienia z rosnącą dyktaturą LGBT+.

 

Warszawski samorząd nie zważając na głosy sprzeciwu chce wprowadzać od września do szkół edukację seksualną, koncerny włączają się w promocję środowisk LGBT+ nie tylko użyczając swojej marki, ale i łamiąc sumienia pracowników, aktywiści LGBT+ masowo pozywają obrońców życia za mówienie prawdy o aborcji, dochodzi do prowokacji wobec katolików, a wszelkie głosy krytyki są tłumione, cenzurowane i wrzucane do worka z „mową nienawiści”, „homofobią” i „brakiem tolerancji”.

 

Na tym nie koniec. Wielką rolę odgrywają tu giganci internetowi. Kolejne kanały w serwisie YouTube, ośmielające mówić prawdę o ideologii LGBT+, są blokowane, a nawet usuwane. Zaś na duchownych ośmielających się mówić o grzechu i zagrożeniach idących za ideologią LGBT+ wylewa się wiadra pomyj. Bezkarnie!

 

Specjalnie dla Czytelników PCh24.pl zebraliśmy w jednym miejscu informacje dokumentujące przyspieszenie rewolucyjne w naszym kraju, jakie obserwujemy w tym roku oraz materiały publicystyczne dotyczące podnoszącego coraz wyżej głowę tęczowego dyktatu. Zachęcamy do lektury!

 

Abp Jędraszewski: czerwona zaraza już nie chodzi po Polsce, ale pojawiła się nowa – tęczowa

Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski podczas homilii z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego.

 

YouTube na tęczowej wojnie - ocenzurował kanał Radia Maryja. Powód: homilia Arcybiskupa

„Profil Radia Maryja na YouTube otrzymał ostrzeżenie za zamieszczenie homilii ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Zarzut, a jakże – szerzenie nienawiści”, poinformowano na Twitterze toruńskiej rozgłośni.

 

YouTube zawiesił kanał fundacji Kai Godek. Powodem „prawda o aborcji i homolobby”?

Kaja Godek, prezes Fundacji Życie i Rodzina poinformowała, że serwis YouTube zawiesił kanał jej organizacji. Działaczka prolife podkreśla, że publikowano tam „prawdę o aborcji i homolobby”.

 

Akcja „Stop Pedofilii” na celowniku lewicy. Aktywiści LGBT pozywają obrońców życia

Przeciwko wolontariuszom Fundacji Pro-Prawo do życia toczy się obecnie 48 procesów sądowych. Sprawy dotyczą organizowanych przez Fundację akcji przeciwko aborcji i przemocy seksualnej wobec dzieci. Wolontariusze Fundacji Pro-prawo do życia niemal każdego dnia zmuszani są do udziału w posiedzeniach sądowych oraz przesłuchaniach policyjnych. To rezultat akcji donosów i oskarżeń, jakie składają wobec nich zwolennicy aborcji i aktywiści LGBT.

 

YouTube dopiął swego. Amerykański gigant zlikwidował niezależny kanał wRealu24 TV

To koniec kanału wRealu24 TV na YouTube. Serwis po wcześniejszej blokadzie teraz całkowicie usunął kanał i wszystkie stworzone na nim materiały wideo. „YouTube usunął wRealu24! To już ostateczny krok do totalnej cenzury w RP! W tym samym momencie: Gadowski, Lisicki, wSensie zablokowani! Czy to koniec wolności słowa czy celowa ingerencja przedwyborcza? Nigdy nie damy zamknąć sobie ust! – napisali twórcy stacji na swoim profilu na Twitterze.

 

Nauka Kościoła o ideologii LGBT „mową nienawiści”? YouTube ocenzurował kolejny program

Platforma YouTube zablokowała i usunęła najnowszy odcinek wyprodukowanego przez stację wSensie.tv programu „Wierzę” z udziałem Pawła Lisickiego – redaktora naczelnego tygodnika „Do Rzeczy” – w którym rozmawiano o nauce Kościoła Katolickiego w kontekście ideologii LGBT. Według władz serwisu „szerzono w nim mowę nienawiści”.

 

Ordo Iuris „występuje przeciwko Google” za blokowanie katolickiej krytyki ideologii LGBT

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że samo zablokowanie filmów jest naruszeniem dóbr osobistych zarówno redaktora Pawła Lisickiego, jak i prowadzącego program redaktora Miśko, jak i samej firmy będącej właścicielem portalu wSensie.pl. Naruszone dobra osobiste to dobre imię, renoma – w przypadku przedsiębiorstwa, jak również możliwość prezentowania własnych poglądów – mówi portalowi DoRzeczy.pl dr Tymoteusz Zych z Instytutu Ordo Iuris.

 

Wpis „Strefa wolna od LGBT” powodem kłopotów. Dwaj adwokaci pod dyscyplinarną lupą

Strefa wolna od LGBT – napisało na swoich profilach na Facebooku dwóch poznańskich mecenasów. Za umieszczenie wpisów samorządowy pion dyscyplinarny wszczął wobec nich postępowanie sprawdzające.

 

Empik odmówił sprzedaży „Gazety Polskiej”. Znamy zdanie Centrum Monitoringu Wolności Prasy

Jedna z najpopularniejszych sieci dystrybucyjnych w Polsce – Empik oświadczyła, że nie będzie sprzedawał „Gazety Polskiej”, ze względu na dołączenie do najnowszego numeru wlepek „Strefa wolna od LGBT”. „Jest to praktyka niedopuszczalna (…) łamie fundamentalną w ustroju demokratycznym zasadę wolności słowa” – czytamy w oświadczeniu CMWP SDP.

 

Kolejny koncern blokuje „Strefę wolną od LGBT”

Coraz głośniej wokół naklejek z hasłem „Strefa wolna od LGBT”, dołączonych do najnowszego numeru tygodnika związanego z obozem rządzącym. Po Empiku, wycofanie najnowszego numeru pisma ze swojej sieci sprzedażowej zapowiedział koncern zajmujący się dystrybucją paliw.

 

Sprite pod rękę z Stonewall. Organizują tęczową, objazdową Letnią Akademię Równości

W poniedziałek rusza Letnia Akademia Równości, czyli tygodniowa podróż aktywistów LGBT+ po Polsce. Ich celem jest dzielenie się „wiedzą o problemach i postulatach społeczności LGBT+”. Chcą dotrzeć do ludzi, którzy nie mają „okazji porozmawiać z wyautowanym gejem czy lesbijką”. Eskapadę organizuje poznańska Grupa Stonewall wraz z marką Sprite.

 

Prowokacja w Warszawie! Wywieszono symbol powstania na tle tęczy LGBT

Środowiska LGBT próbowały dokonać prowokacji podczas Marszu Powstania Warszawskiego organizowanego przez środowiska narodowe. W trakcie pochodu, na jed

 

Od września w warszawskich szkołach rusza edukacja seksualna. Ratusz milczy o szczegółach

Warszawski ratusz odmawia podania informacji na temat planowanych od września zajęć edukacji seksualnej – alarmuje Instytut Ordo Iuris. W efekcie na miesiąc przed rozpoczęciem roku szkolnego wciąż nie są znane szczegóły programu edukacji seksualnej, której wprowadzenie w warszawskich szkołach zapowiedział prezydent Rafał Trzaskowski.

 

Marsz równości, sala obrad, „Dom Eq”. Kraków ulega dyktatowi LGBT+

Zaczęło się mniej więcej 15 lat temu, od marszu tolerancji (później równości). Z czasem Kraków dawał się uwieść „tęczowej” rewolucji i oddawał środowiskom LGBT+ coraz więcej przestrzeni. Byli już na ulicach, byli w urzędzie, w sali obrad Rady Miasta Krakowa, próbowali sił w szkołach, teraz zbudowali sobie przyjazną „przystań”. I choć mówią o „tolerancji”, coraz śmielej i bezkarnie atakują to, co święte dla katolików. Czy zapewnienia władz o dbałości o chrześcijańską tradycję, rodzinę i o patrzeniu na ręce powstrzyma coraz mocniej dający się we znaki dyktat LGBT+?

 

*** 

YouTube wytoczył wojnę prawicy. Znikają filmy i kanały, ruszył proces masowego prześwietlania treści

Tysiące usuniętych filmów i dziesiątki zamkniętych kanałów to bilans początkowej fazy operacji przeprowadzonej przez platformę You Tube. Technologiczny gigant pod pretekstem walki z mową nienawiści, „białą supremacją”, dyskryminacją i rasizmem zastosował niespotykaną do tej pory formę cenzury, doprowadzając do usunięcia ogromnej ilości materiału autorstwa twórców zaliczanych przez administratorów do grona konserwatywnej prawicy. Liberalne media przyklaskują walce wytoczonej „neonazistom” i „fanatykom”, a twórcy… bezskutecznie protestują.

 

Łamią sumienie? Musisz powiedzieć „dość”. Nie pomoże fałszywa pokora

Mówiliśmy o tym od dawna. Wielkie korporacje, dzięki obracaniu miliardami dolarów, działając coraz prężniej na polskim rynku, dają miejsca pracy, ale jednocześnie przynoszą rewolucję światopoglądową. Przykład sklepu IKEA pokazuje, że nie wszędzie możesz być katolikiem. Oczywiście, możesz – ale prywatnie „w domu po kryjomu”; jeżeli zdecydujesz się swoim życiem świadczyć o wyznawanych wartościach, być może czeka cię nie tylko ostracyzm i wytknięcie palcami, ale też utrata pracy.

 

Marcin Rola dla PCh24.pl: YouTube dąży do zniszczenia wolności słowa w sieci

Żyjemy w czasach skrajnego marksizmu kulturowego, który jest wzmacniany każdego dnia przez globalne korporacje. To właśnie one poprzez wyznawaną przez ich właścicieli ideologię robią wszystko, aby zamknąć usta i usunąć z przestrzeni publicznej konserwatywnych dziennikarzy - powiedział w rozmowie z portalem PCh24.pl Marcin Rola - twórca niezależnej telewizji internetowej wRealu24 TV, która została usunięta z platformy YouTube pod pretekstem „szerzenia mowy nienawiści”.

 

Rzecz o LGBT, zmianie języka a może i nauczania Kościoła. Czyli tęczowe wzmożenie „Deona”

 

„Tęczowe siostry, tęczowi bracia” – pod takim tytułem ukazał się przygotowywany przez Deon.pl magazyn „Czytaj Dalej” okraszony grafiką homoseksualnej pary okrytej tęczową flagą z akcentem ichthys (ryby) oraz z różańcem w ręku. Porusza on m.in. kwestie osób LGBT w Kościele. I nic w tym dziwnego. Sęk w tym, że ukłon w stronę tęczowej społeczności podlewany jest sugestiami na temat zmiany nauczania Kościoła.

 

Dlaczego arcybiskup ma rację porównując „tęczową zarazę” do marksizmu?

Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski do określenia homoseksualnej ideologii użył parafrazy znanego historycznego zwrotu dotyczącego komunizmu. Słowa o „tęczowej zarazie”, która zastąpiła „czerwoną zarazę”, oburzyły postępowców, którzy w często niewybrednych, agresywnych, a nawet wulgarnych słowach zaatakowali hierarchę. Tymczasem ksiądz arcybiskup nie powiedział niczego skandalicznego.

 

Witold Gadowski: aktywiści LGBT sprowokują tragedię, żeby wreszcie mieć „tęczowego męczennika”

Dlaczego aktywistom gender tak bardzo zależy na sprowokowaniu nas? Ponieważ wiedzą, że mają bardzo nikłe poparcie dla swoich dewiacyjnych postulatów. Kiedy zatem nie można przekonać mas do siebie, to należy tak rozhuśtać społeczne emocje, aby nikt już nie wiedział, co jest rozsądne, a co nie – pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

 

Ks. prof. Bortkiewicz: środowiska promujące LGBT są agresorem. Zagrażają naszej kulturze

„W gruncie rzeczy środowiska promujące LGBT są agresorem ogromnym i zagrażającym naszej kulturze. Ta agresja powinna być restrykcyjnie powstrzymywana(…) Nagłaśnianie ideologii LGBT powinno być w jakiś sposób ograniczone” – ocenił ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr, teolog i etyk.

 

Czy można „z góry” zakazać marszów LGBT+?

Od lat ruchy LGBT paradują ulicami polskich miast. I z roku na rok treści przez nich propagowane naruszają kolejne granice. Czy zatem można – jak proponują niektórzy – odgórnie zakazać organizacji tego typu imprez? Jakie zrodzi to konsekwencje dla innych zgromadzeń? Z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie, by odpowiedzialne za bezpieczeństwo i ład służby błyskawicznie reagowały i podejmowały decyzję o rozwiązaniu marszu, gdy tylko ten wymyka się spod ogólnie przyjętych prawem ram.

 

Oprac. MA

 


DATA: 2019-08-08 14:58
AUTOR: RAPORT PCH24.PL
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
36
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Aktywistom LGBT brakuje do rozpoznawalnego kompletu ze względu na niemalże stalinowski sposób rozprzestrzeniania się "tego trendu" czerwonych chust z epoki "niezłomnego"ZMP!
6 miesięcy temu / benk
 
jak uczy historia , należy stosować ostracyzm gospodarczy ,masowo występować do sądu o obrazę moralności itd. samo pisanie nic nie daje
6 miesięcy temu / klamot
 
Dyktatura ideologii LGBT+ w Polsce nie jest faktem, choć mogłaby zagrażać. Widząc zdecydowaną postawę zdrowej części społeczeństwa, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i, że naciski ze strony Zachodu i środowisk żydowskich będą bezskuteczne. Mój trener mawiał: przeciwnik jest tylko tak silny, jak ty mu na to pozwalasz! A skoro tak, to nie pozwólmy mu na zbyt wiele. I jeszcze jedno. Mówmy wyraźnie o IDEOLOGII LGBT+, a nie o środowisku, bo ja mam wątpliwości, czy ci nieszczęśliwy rzeczywiście chcą być mięsem armatnim tych neo-bolszewickich ideologów, dla których LGBT+ jest jedynie maską.
6 miesięcy temu / AWar
 
Portal Deon oficjalnie kościelny: "Tęczowe,siostry, Tęczowi bracia"... Czyi? Bo nie moi!
6 miesięcy temu / Zbigniewx
 
"dobra zmiana"
6 miesięcy temu / psia krew
 
Jak najczęściej wołajmy wraz ze Sługą Bożą siostrą Marią Konsolatą Bertone: ?Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!? Ten akt miłości podyktował s. Konsolacie sam Jezus i zapewnił ją, iż każdy taki akt miłości to uratowana dusza i wynagrodzenie za tysiąc bluźnierstw.
6 miesięcy temu / Czytelniczka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.