DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Duszności, ból głowy i gorączka: oto efekty ubocznej nowej szczepionki na COVID-19

Duszności, ból głowy i gorączka: oto efekty ubocznej nowej szczepionki na COVID-19
fot. DADO RUVIC / Reuters / FORUM

Według serwisu  BBC szczepionka na koronawirusa opracowywana w Oxfordzie jest bezpieczna dla człowieka i powoduje właściwą reakcję immunologiczną.

 

Badania nowego leku przeprowadzono na 1077 osobach. Z ustaleń personelu medycznego wynika, że szczepionka doprowadziła do „wytworzenia przeciwciał i białych krwinek, które mogą zwalczać koronawirusa”.

 

Szczepionka jest podobno bezpieczna, ale ma skutki uboczne. U 70 procent osób biorących udział w badaniu wystąpiła gorączka, ból głowy i duszności.

 

Profesor Sarah Gilbert z Oxfordu mówi: „Wciąż pozostaje wiele do zrobienia, zanim będziemy mogli potwierdzić, czy nasza szczepionka pomoże opanować pandemię COVID-19, ale te wyniki są obiecujące”.

 

To stwierdzenie wystarczyło władzom Wielkiej Brytanii do zamówienia 100 milionów dawek nowej szczepionki. Londyn nie podjął jeszcze decyzji czy będzie ona obowiązkowa.

 

Źródło: BBC, rmf24.pl

TK


DATA: 2020-07-20 17:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Chodzi o podanie ludziom nanoczipa, którego opracował Gejts
4 miesiące temu / Pluć w czerwon
 
Ciekawe jest strwierdzenie MOGĄ zwalczać. Pytanie brzmi, czy zwalczają?! Wirus mutuje, więc w ilu procentach może być skuteczna szczepionka?! A skutki uboczne w kr?tszym i dłuższym czasie trudne do przewidzenia!!!
4 miesiące temu / Eli
 
Wg statystyk większość społeczeństwa u której stwierdzono koronawirusa CHORUJE BEZOBJAWOWO, a po szczepionce jest ok. 70% niepożądanych skutków ubocznych zaraz po podaniu szczepionki i jeszcze nie wiadomo jakie skutki uboczne ujawnią się w przyszłości. Z tego wynika, że po szczepieniu będziemy mieć ponad połowę chorego społeczeństwa...
4 miesiące temu / malwina
 
Organizm ludzki radzi sobie znakomicie bez szczepionki. Wystarczy przestrzegać odpowiednich zasad : sen, jedzenie, aktywność ruchowa. Szczepionki są kapitałem dla firm farmaceutycznych oraz elit. Podniesione zostały w nich wielokrotnie ilości toksyn, które doprowadzają ludzi do kalectwa. Świadczy to o nieudolności lekarzy, którzy nie mają pojęcia na czym polega zdrowe życie.
4 miesiące temu / Tomek
 
Szczepionka poza innymi, ma na celu pozbycie się ludzi w wieku emerytalnym i niepełnosprawnych, czyli tzw. "darmozjadów". Z tego powodu w pierwszej kolejności oni zmuszani będą wszelkimi sposobami do szczepień.
4 miesiące temu / Noe
 
Szczepionka na co ? Na coś, czego nie ma ?? : Przestańcie już wciskać to kłamstwo ludziom !! Na szczęście, coraz mniej ludzi wierzy w te brednie... :
4 miesiące temu / Tomas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.