DZIŚ JEST:   06   CZERWCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
 
 
 
 

Dunin odsłania homo-kulisy przyznawania NIKE?

Dunin odsłania homo-kulisy przyznawania NIKE?
KINGA DUNIN fot. FOTORZEPA/Forum

Michał Witkowski przyznał, że w „artystycznym” światku Warszawy homoseksualiści nawzajem się wspierają.  Kinga Dunin ujawnia, iż jeden z pisarzy nominowanych do literackiej nagrody NIKE jest „partnerem” wpływowego członka jury.


- Lobby gejowskie istnieje. To jest tak, że na przykład w instytucjach kulturalnych masz łatwiej. Wszędzie są cioty, gdzie nie spojrzeć. Może nie w górnictwie, nie wiem. Ale już w teatrach, czy wszędzie, gdzie chcesz coś wystawić, w telewizjach, no wszędzie są cioty. Do mnie się odnoszą bardzo dobrze i jest mi łatwiej – mówił w marcu tego roku Michał Witkowski, autor powieści „Lubiewo”.


Wygląda na to, że kolejna wpływowa osoba z tego światka przyznaje skłonnościom homoseksualnym ponadprzeciętną rangę w sprawach literatury współczesnej.


Portal natemat.pl opisał sprawę konfliktu między Kingą Dunin a Ignacym Karpowiczem. Pisarz, jeden spośród nominowanych do tegorocznej Nagrody NIKE, miał nie oddać jej pieniędzy. Literat w rewanżu oskarżył feministkę o molestowanie seksualne i gwałt. Później ten sam portal opublikował oświadczenie Kingi Dunin - jak się jednak okazało, redakcja nie przytoczyła tekstu w całości. Postanowiono nie publikować tekstu dotyczącego sugerowanego przez Kingę Dunin homoseksualizmu Karpowicza.


Oto nieopublikowany fragment, ujawniony przez Kingę Dunin na jej facebookowym profilu: Jak sądzę, próbuje on [Karpowicz – red.] rozpętać tę aferę, żeby ukryć ważniejszą dla siebie sprawę, jaką jest dwuznaczna sytuacja w nagrodzie Nike. Żyje on w konkubinacie z Sekretarzem tej nagrody, a Sekretarz ma pewne możliwości wpływu, np. może proponować odpowiednich członków jury, dostarczać informacji na temat przebiegu obrad... Gdyby Sekretarzem była pani Vargowa, a kandydatem Krzysztof Varga nikt nie miałby wątpliwości, że coś tu jest nie w porządku. A trzeba dodać, że Sekretarz jest też osobą zmawiającą teksty o książkach w GW – co zapewniło Karpowiczowi promocję, jakiej raczej nie doczekaliby się inni pisarze.


– Rola sekretarza jest wyłącznie techniczna, nie ma żadnego wpływu na nasze decyzje. To jakiś absurd – odpowiada jednak Tadeusz Nyczek, przewodniczący tegorocznego jury.


Słowa Michała Witkowskiego o homolobby wydają się jednak potwierdzone. Promotorzy feminizmu, tolerancjonizmu i homoseksualizmu, mając dostęp do instytucji kultury, nawzajem się promują, wychwalają swoje „dzieła” na łamach opiniotwórczych dzienników, a na końcu nagradzają.


 

 

kra


DATA: 2014-10-02 07:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Od dawna zastanawiam sie dlaczego feministki i stare i mlode sa takie brzydkie?! Czy to brak urody czyni je feministkami czy to wynaturzone poglady powoduja zmiany ich oblicza?
ponad 5 lat temu / olga
 
Nike? Kultury zręby oparli o kasssę i ujście pragęby!Ha!
ponad 5 lat temu / Leo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.