Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Duchowa moc Antychrysta. Paweł Chmielewski o słowach Benedykta XVI [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

O aborcji, in vitro i małżeństwach osób tej samej płci będących - w opinii Benedykta XVI - wyrazem "duchowej mocy Antychrysta" rozmawialiśmy z Pawłem Chmielewskim, dziennikarzem, publicystą, komentatorem życia Kościoła w Niemczech.

Czytaj także:
DATA: 2020-05-12 10:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Prywatne słowa byłego papieża nagle dla wielu katolików stały się jakimś czarodziejskim kluczem do zrozumienia niemal wszystkiego. A co Benedykt XVI mówił gdy był jeszcze papieżem? Czy przeprosił za to co wygadywał? Może Pan Redaktor zainteresuje się słowami, ktore Benedykt XVI wypowiedział w 2013 roku w Asyżu. Naturalnie jeśli nie zabraknie odwagi aby zmierzyć się z tą haniebną wypowiedzią ówczesnego Ojca Świętego.
21 dni temu / Murem
 
Nie duchowa moc antychrysta, tylko duchowa NIEMOC Świętego Kościoła Katolickiego, który stracił niema wszelki wpływ na rządy krajów katolickich.
22 dni temu / Ryś
 
Całkowita prawda Brawo za te wypowiedzi !!! ?Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli...? Św.Jan Paweł II Trwajcie w Chrystusie ????
22 dni temu / Hana
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.