DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ten osobnik tkwi w głębokiej komunie, kiedy propagowano kolektywizację? A co z ziemią, uprawianą dotychczas przez tych, którzy mają stać się ofiarami urbanizacji? Sprzedać obcym? A co rolnicy mają robić w tych miastach? tyrać za grosze w BIEDRONCE, LIDLU LUB PODOBNYM? To szermowanie urbanizacją to poroniony pomysł i rzeczywiście próba dążenia do stworzenia miejskiego plebsu. Tyle, że on trochę się wykształcił i nie da ponownie nabrać na PO i Wyborczą
ponad 4 lata temu / rozsądny
 
Czy ktoś z inteligentych ludzi czyta jeszcze tą żydowską gadzinówkę? Niech sobie piszą i znów uwierzą w swoją zieloną wyspę, ci ludzie są po prostu w swoim świecie i zaczarowują rzeczywistość sami w to wierzą. PO to już jest chyba jakaś sekta.
ponad 4 lata temu / Polonus
 
Pełowskie i wyborcze kanalie szykują Polsce Hołodomor
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
Straszliwa ISLAMOFOBIA wielkiego inkw... (sorry, myslozbrodnia) ___ Straszliwa ISLAMOFOBIA wielkiego modernizatora Majcherka mrozi krew w zylach
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
Majcherek to ten co w programie z Szewach Weissem współczuł Żydom, że Polacy mieszkają w pożydowskich kamienicach? Cel?? Czy współczuje Polakom tułających się za pracą??? Za Sąsiadów szkalujących Polaków Gross wg Normana Finkelsteina dostał posadę na Uniwersytecie w PRINCETOWN
ponad 4 lata temu / Sawa
 
"Wyborczą kupują w kiosku trzy osoby: weterynarz, dyrektor szkoły i ja" - to znaczy, że we wsi jest trzech ćwierćinteligentów/wykształciuchów.
ponad 4 lata temu / Paweł
 
To dlatego PiS chce głosować Ustawę o obronie polskiej ziemi dopiero w ostatnich dniach kwietnia, w przededniu 1 maja 2016 kiedy wolny obrót ziemią wchodzi w życie. Zawracanie głowy TK, "wojenką" z PE ma zasłonić prawdziwe oblicze zdradzieckiej PiS. Na stronie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę są szczegóły tego perfidnego planu. Czytajcie.
ponad 4 lata temu / zdrada
 
Najlepsze rozwiązanie dla wszystkich Polaków, w tym i redakcji : przemilczeć GW ! Siła oddziaływania żydokomunistycznych agentur będzie maleć, bo naród polski mądrzeje. Widać to szczególnie w młodym pokoleniu. Widać to na Marszach Niepodległości, Marszach ku czci Żołnierzy Wyklętych, na stadionach, na forach młodzieżowych. Odrębną kwestią jest paląca sprawa surowego osądzenia zdrajców i wrogów narodu polskiego. Jeśli nie nastąpi to za tej kadencji Sejmu, to z pewnością walec sprawiedliwości przejedzie za następnej kadencji nowowybranego składu posłów.
ponad 4 lata temu / obiektywny
 
NN jest na odwrót to Żydzi są antypolsko nastawieni.Polacy ratowali Żydów w czasie okupacji.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
A co według Pana Majcherka zrobićz ultrakonserwą z Krakowa? Ci ludzie kierurująś się zasadą "Rozumem a nie siłą". Kraków jako metropolia i tak pozostanie sobą ku rozpaczy wszelkiej maści lewaków, mało tego jeszcze będzie porminiował na Śląsk i inne okolice. Uniwersytet Jagielloński najstarszą polską uczelnię to czym Pam Majcherek POtraktuje? Może majchrem? Moze to lepiej jak b ędzie oPOwiadał Majcherkowe bajdy w metroPOlitalnych spelunach. Na POlskiego Hitlera nie wyrośnie, bo w katolickim narodzie nie ma na niego zaPOtrzebowania.
ponad 4 lata temu / Hanys
 
Jeśli ktoś jest sprawniejszy, umiejący wykorzystywać trudne warunki nie być leniwy,to dlaczego mieć do niego pretensje o to, że jest innej nacji.Rób lepiej, a nie biadol.Bierz się do roboty.I znów ci źli Żydzi wszystkiemu winni, chociaż już ich nie widać.Pretensje, że w polakach tkwi wrogość do Żydów, przecież to widać na każdym kroku.Żyd to ukryty "wróg"
ponad 4 lata temu / NN
 
Wiedza lewacka płynąca"WARTKIM ŚCIEKIEM"z GWóna nie interesuje są ciekawsze portale np PCH24 pl.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
Czas zacząć poprawnie nazywać i lokalizować naszego wroga a jest nim zachodni MARKSIZM KULTUROWY reprezentowany w Polsce przez m.in środowisko Gazety Wyborczej.
ponad 4 lata temu / Filip
 
"Kto czyta GWno, sam sobie szkodzi". Koniec cytatu. Więc nie czytam, nie kupuję, nie zauważam. I co? Wchodzę na PCh24 i z GWnem się spotykam...
ponad 4 lata temu / ROMIN
 
Nie jaka Pani W., o ile dobrze zapamiętałem nazwisko, stwierdziła, że PiS zachowuje się tak jakby przejmował sklep pożydowski. Wypowiedź ta stanowi doskonały przykład jak traktowana jest Polska przez określone środowiska, które aspirują do "pełnienia zarządu powierniczego" nad "naszym nieszczęśliwym krajem". Wskazuje jednocześnie na jedną z dominujących grup rządzących od 1945 r. z za tzw. "czerwonej, a obecnie niebieskiej szmaty" .
ponad 4 lata temu / UPS
 
Chcą zamknąć wszystkich w blokowiskach a ziemię sprzedać Niemcom. Takim mieszkańcom miasta można w jeden dzień odebrać: wodę, ogrzewanie, możliwość gotowania itd. Nie mogą się zbuntować, są bezbronni. Zauważcie, że obecnie w miastach nie ma w ogóle studni. Jak Niemiec będzie swojej roli dobrze pilnował, to buraka pastewnego na obiad nie ukradniesz. Na wsi obecnie nie jest lepiej, ale jakieś możliwości przeżycia, przy pewnej pomocy sąsiedzkiej jednak są.
ponad 4 lata temu / chłopzewsi
 
Czy rolnik może wycisnąć sok z malin lub pokroić ziemniaki na frytki i sprzedać? [R. Dmowski już 100 lat temu o tym NWO pisał]
ponad 4 lata temu / ultrAS
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.