DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2018 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Dramatyczny apel węgierskich władz do ONZ: migracyjne szaleństwo zagraża całemu światu

Dramatyczny apel węgierskich władz do ONZ: migracyjne szaleństwo zagraża całemu światu
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Tatif / Wostok Press / Maxppp France / FORUM

Węgierskie władze zaapelowały na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby uznano migrację „za zjawisko niebezpieczne”. – ONZ powinna zrezygnować z polityki hipokryzji i oderwania od rzeczywistości – powiedział w poniedziałek przed debatą nad pakietem migracyjnym w Nowym Jorku szef węgierskiego MSZ Peter Szijjarto.

 

W ocenie węgierskiego ministra sugerowanie przez przedstawicieli ONZ, iż „migracja jest słuszna” i „należy ją akceptować”, naraża wszystkie państwa globu na „poważne niebezpieczeństwo”. W ocenie węgierskich władz migracja jest bowiem „zjawiskiem niebezpiecznym”. Szijjarto zapowiedział, że Węgry nie wpuszczą na swoje terytorium „ani jednego nielegalnego migranta”.

 

Nikt nie może osłabiać bezpieczeństwa naszego kraju ani suwerenności czy tożsamości, nawet ONZ – powiedział Péter Szijjártó. Dodał, że ONZ prowadzi politykę, której głównym celem jest wywieranie presji na państwa członkowskie, aby przyjęły wszystkich nielegalnych migrantów, łącznie z tymi, którzy pochodzą „z krajów bezpiecznych”, niezaangażowanych w żaden konflikt zbrojny.

 

Szijjártó podkreślił, że jego ojczyzna nie zgodzi się na międzynarodowy przymus, a jej władze same będą decydowały o tym, kogo wpuszczą na swoje terytorium. Jego zdaniem, prawo do migracji „nie należy do podstawowych praw człowieka”, a zadaniem ONZ powinno być „zatrzymanie migracji, a nie jej popieranie”.

 

Źródło: tvp.info

TK


DATA: 2018-03-13 14:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@finka-taki polityk już dawno się w Polsce znalazł a nawet kilku. Między innymi Jarosław Kaczyński. Panowie Ziobro, Morawiecki, Błaszczak, Jaki itd. To są właściwi ludzie na właściwym miejscu, którzy zmieniają Polskę na lepsze. Nie widzisz tego ? Nie od razu Rzym zbudowano jak mówi przysłowie, ale małymi kroczkami Polska odzyskuje należne jej miejsce w Europie. Dzięki PiS i partii kukiz'15 która stanowi jedyną poważną i merytoryczną opozycję w sejmie. To wszystko dzieje się po latach zaniedbań dorobkiewiczów z PO-PSL-SLD. Namacalnym dowodem że te zmiany zachodzą jest ujadanie i skowyt tzw. ''totalnej opozycji'' której włodarze z PO-PSL żyli sobie jak pączki w maśle. Żyli dopóki nie przyszedł PiS i nie oderwał ich od tzw. koryta. Oderwanie od koryta zaś boli. O zmianie na lepsze świadczą również nerwowe reakcje Berlina, Moskwy i Brukseli ponieważ Polska przestaje być wasalem i zaczyna sama o sobie stanowić. Nawet laik dostrzeże że nadchodzą zmiany
3 miesiące temu / QUAKE DIVISION
 
Obóz świętych. Obyśmy tak nie skończyli.
3 miesiące temu / Ant
 
Niestety Orban jest jedynym mężem stanu w Europie, prośmy Boga, żeby i w Polsce wreszcie znalazł się polityk, dla którego najwyższym celem będzie dobro naszego kraju i Polaków.
3 miesiące temu / finka
 
Piękne słowa. Dobrze że są jeszcze takie kraje jak Węgry które opierają się idiotyzmowi multi-kulti sianemu przez lewactwo i masonerię. Brawo Węgry ! Pamiętajmy o tym że PO na rozkaz Berlina chciało witać nachodźćów z otwartymi ramionami aby nas ''ubogacili''. A jeden z członków tej partii w wywiadzie dla RMF FM powiedział że Polska jest w zasadzie przyjąć każdą ilość uchodźców.
3 miesiące temu / Nie czytam Nesweeka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.