DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2018 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


prokuratura ma postawić sprawcy zarzut zabójstwa
3 miesiące temu / maciek
 
To był na pewno zwolennik PISu bo tylko oni wg Polsatu i TVNu nakręcają spiralę nienawiści. I jak tu nie być za przywróceniem kary śmierci?
3 miesiące temu / Rychu
 
Opętany przez diabła! Tacy działają niekiedy pod jego wpływem dokonując aktów agresji a nawet zabójstw i w ogóle tego nie pamiętają. Nie istnieje także u nich żadna racjonalna przesłanką, by się tak zachowywać, poza tym,ze zachowania te dotyczą miejsc kultu, czy osób modląc chyba się
3 miesiące temu / baranek
 
Jezeli nie naglasniamy tej sprawy, to sami sobie jestesmy winni!
3 miesiące temu / Slawomir Tomasz Roch
 
To atak terrorystyczny! Zadam szczegolnego traktowania tej sprawy! To stalo sie niemal na pewno z nienawisci do ludzi wierzacych, to moglby byc kazdy z nas.
3 miesiące temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Będziemy prześladowani z powodu Jezusa ...i to było jest i będzie.ale to my jesteśmy wygrani na samym końcu
3 miesiące temu / Tomek
 
Kara główna dla bezwzględnych morderców, zdrajców stanu i dezerterów.
3 miesiące temu / rm
 
gw i inne przekaziory z premedytacją sączą swój jad, bo dobrze wiedzą, że prędzej czy później znajdzie się ktoś , kto zrobi coś takiego.Zatrudniają socjologów a nie dziennikarzy i jedyne co robia to sterują ludźmi. Powinni siedzieć na ławie oskarżonych razem z tym kierowcą.
3 miesiące temu / Pejot
 
Ta haniebna zbrodnia to owoc nagonki na Kościół Święty. Gdzie napisano (oprócz chrześcijańskich portali) cokolwiek dobrego o Kościele. Tylko pedofilia, pieniądze i inne obrzydzające sprawy.
3 miesiące temu / Klf
 
Co by się działo, gdyby kierowca chciał "posprzątać" chodnik z ludzi wychodzących z meczetu, synagogi, zboru albo sali królestwa?
3 miesiące temu / Gość
 
Wierzę, że taki wpis w księdze kościelnej albo krzyż naprawdę ateistom i innym tego typu przeszkadza - i dziękuję im za utwierdzenie mnie w wierze. Bo jeśli nic nie znaczące litery w nic nie znaczącej książce albo nic nie znaczący znak znaczy dla nich tak wiele, że aż drażni - coś jest na rzeczy :) jeszcze więcej jest tego w Internecie, gdzie pod niemal każdym religijnym artykułem czy filmem trzeba dać upust swojej niewierze i pół swego życia spędzić na opluwaniu bajki. Miałam się rozpisać, ale Iw wszystko świetnie streścił.
3 miesiące temu / Eulalia
 
Kard. Dziwisz a Ty sie temu nie dziwisz!? Takie rzeczy nie zdarzaly sie nawet za komuny czerwonej, a teraz to prawdopodobnie obrzydliwe owoce III RP Pomrocznej! Raz jeszcze wzywam Cie hierarcho koscielny publicznie do potepienia gloryfikowania ludobojcow na wspolczesnej Ukrainie. Z Panem Bogiem
3 miesiące temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Gdyby istniała kara śmierci to taki zwyrodnialec w momencie popełnienia zbrodni wiedziałby, że de facto popełnia odroczone samobójstwo i że pożyje jeszcze ze 2 tygodnie. Badania psychiatryczne, szybki proces i konopny krawat. Dodatkowo odszkodowania dla poszkodowanych z majątku delikwenta.
3 miesiące temu / Leaf427
 
Oto efekty wpajania ludziom nienawiści do Kościoła Katolickiego i agresywnej laicyzacji. To kpina, że jacyś tacy pożal się Boże ateiści skarżą się, że są tacy krzywdzeni w naszym kraju, bo nie mogą uzyskać usunięcia wpisu z kościelnej księgi metrykalnej, przez co zawyżają statystyki Kościoła. Naprawdę bezczelność niektórych trolli internetowych jest bezgraniczna. Tu mamy do czynienia z człowiekiem, który wybrał na swoje ofiary katolików wychodzących z kościoła po Mszy Św., nie jakichkolwiek przechodniów, ale właśnie katolików. Nie dość, że jesteśmy poniżani, upokarzani, nasza wiara jest deptana, a bluźniercy są bezkarni, to na dodatek dochodzi do tego, że jacyś szaleńcy zabijają z nienawiści do Kościoła Katolickiego. Szanowna redakcjo! Zamiast blokować komentarze, które wcale nie naruszają regulaminu, moglibyście zadbać o to, aby wychwytywać takich właśnie prowokatorów, którzy komentują nie po to, aby dyskutować merytorycznie, ale aby drażnić i wzburzać innych.
3 miesiące temu / Iw
 
50 lat to nie jest młode pokolenie, to bunt z premedytacją przeciw istnieniu, przeciw Bogu - Kain zabił Abla z zazdrości o przychylność Boga , Kainowi nie wychodziło, polecam wykład Jordana B.Petersona na ten temat- dlaczego tego typu mordercy zabijają niewinnych zamiast "winnych"
3 miesiące temu / olo
 
Przywrócenie kary śmierci jest konieczne!
3 miesiące temu / Admirał
 
To pokazuje jak dramatycznie młode pokolenie pozostawiono na pastwę losu. Osiągnięcia mediów przerosły ich oczekiwania. 8 lat ZIELONEJ WYSPY gdzie nie autorytet a wizerunek był ważny dały ten skutek. Co by było, gdyby byli nadal? Gdzie są dziadkowie,rodzice, nauczyciele,profesorzy np Niesiołowski? Dziadkowie mieli mądrość życiową teraz "mądrość medialną". W sejmie Petru,Budka Gasiuk i in. pokazują pogardę i destrukcję a nie troskę o przeciętnego młodego człowieka. To pod ich rządami 2-3 miliony wyjechała za pracą, chlebem i poczuciem bezpieczeństwa -był to realizowany plan Sorosa?
3 miesiące temu / Inga
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.