DZIŚ JEST:   09   KWIETNIA   2020 r.

Wielki Czwartek
Św. Marii Kleofasowej
Św. Hugona z Rouen
 
 
 
 

Drag queen na spotkaniu z czterolatkami. Oto skutki edukacji seksualnej

Drag queen na spotkaniu z czterolatkami. Oto skutki edukacji seksualnej

W jednej ze szkockich szkół odbyła się zabawa dla dzieci, w której wziął udział… drag queen, czyli mężczyzna przebrany za kobietę. Sprawa oburzyła nawet liberalnego szkockiego sekretarza ds. edukacji, Johna Swinneya.

 

Odpowiadający za edukację polityk zorientował się, że sprawy zaszły za daleko. Okazało się bowiem, że zaproszony do jednej ze szkockich szkół mężczyzna nie tylko chodził przebrany za kobietę, ale także występował w klubach nocnych. W jego mediach społecznościowych zaś roiło się od obsceniczych treści.

 

Zapewne sprawa nie zyskałaby takiego rozgłosu, gdyby nie oburzenie rodziców oraz mieszkańców okolicznych osiedli. Na skutek protestów lokalna rada, odpowiedzialna za całe wydarzenie, przeprosiła rodziców.

 

Nieugięty pozostał jednak lokalny radny i dyrektor szkoły. W jego opinii krytyka imprezy dziecięcej z powodu obecności drag queena to przejaw… homofobii!

 

Swinney, choć nie krył oburzenia z powodu uczestnictwa w wydarzeniu czterolatków, zwrócił uwagę, że sama inicjatywa nie była zła. Jej autorami mieli być uczniowie szkoły podstawowej, którzy „aspirują do tego, by lepiej zrozumieć kwestie LGBT”. W opinii Swinneya takie wydarzenia są elementem szkockiej edukacji w zakresie zdrowia. Minister zaznaczył jednak, iż zaproszenie drag queena nie powinno mieć miejsca. Zaniepokoiło go przede wszystkim to, czym zajmował się drag queen w klubach nocnych, a także to, że w mediach społecznościowych umieszczał obsceniczne treści. – Rozumiem, że lokalna rada przeprosiła i sądzę, że był to słuszny krok – powiedział Swinney.

 

Richard Lucas, lider Szkockiej Partii Rodzinnej, która odwołuje się do konserwatywnych wartości, skrytykował Swinneya za jego postawę wobec tego gorszącego zdarzenia. – Johnowi Swinneyowi nie przeszkadzają najwidoczniej występy drag queenów w szkołach. Chyba, że ci wrzucają nieprzyzwoite treści do mediów społecznościowych – podsumował Lucas.

 

Źródło: lifesitenews.com

ged


DATA: 2020-02-27 19:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pytanie. Czy rodzice wyrazili zgodę na to, aby spotkanie odbyło się z tym kimś?
1 miesiąc temu / trooper
 
a zadano dzieciom pytanie jak to odebrały ?
1 miesiąc temu / pytanie
 
I co się z tą Szkocją i Irlandią porobiło jak wstąpili do UE a zawsze czułem do nich sympatię, bo ich historia to podobna do naszej.
1 miesiąc temu / Czesław
 
Chrystus ma rację mówiąc, że tacy ludzie zasługują na sznur i kamień, bowiem gorszą niwinne dzieci. Głupota i sprzeciw wobec prawdy o ochronie niewinnych dzieci, wedle nauczania Chrystusa, jest prostą drogą do piekła.
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Nieugięty pozostał jednak lokalny radny i dyrektor szkoły bo dostał w łapę i tyle.
1 miesiąc temu / pawlik
 
Drag queens są obrzydliwi
1 miesiąc temu / Trąbolot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.