DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Dr Zbigniew Hałat: WHO zajmuje się promocją LGBT i genderyzmu zamiast leczeniem

Dr Zbigniew Hałat: WHO zajmuje się promocją LGBT i genderyzmu zamiast leczeniem
dr Zbigniew Hałat, fot. YouTube / Media Narodowe

Zajmuje się ona [WHO – red.] (…) głównie swoimi sprawami, a więc przede wszystkim promowaniem kultury LGBT czy też tzw. genderyzmu, zamiast właśnie tym, z czego żyć powinna, a więc zwalczaniem chorób zakaźnych – stwierdził na antenie Radia Maryja dr Zbigniew Hałat, lekarz i specjalista epidemiolog.

 

Zdaniem byłego sekretarza w ministerstwie zdrowia, zwalczanie chorób zakaźnych nie jest dzisiaj pierwszym i najważniejszym zadaniem Światowej Organizacji Zdrowia. Pomagając podczas różnych epidemii, WHO jednocześnie wprowadza promowaną przez siebie agendę.

 

- Zajmuje się ona – tak jak za czasów poprzedniej, bardzo niebezpiecznej epidemii w Afryce Zachodniej, czyli epidemii eboli – głównie swoimi sprawami, a więc przede wszystkim promowaniem kultury LGBT czy też tzw. genderyzmu, zamiast właśnie tym, z czego żyć powinna – podkreślił dr Hałat.

 

Dzisiaj dodatkowo, zdaniem byłego doradcy rządu kenijskiego w kwestiach epidemiologicznych, WHO stała się tuba propagandową Chin, które konsekwentnie zwiększają swój wpływ na organizacje międzynarodowe.

 

- Ojcami-założycielami WHO był Związek Sowiecki i Ukraińska Republika Sowiecka. Zawsze była to organizacja służąca interesom komunistów – czy to rosyjskich, czy to chińskich ostatnio. Zwłaszcza ostatnio Chińczycy, przejmując kolonizację Afryki, posługują się właśnie organizacjami międzynarodowymi jako płaszczykiem dla swoich działań – mówił.

 

Dr Hałat zwrócił też uwagę na postać Dyrektora Generalnego WHO, Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa.

 

- Jest znanym z przeszłości terrorystą etiopskim, mikrobiologiem, nie lekarzem. W związku z powyższym, że nie dali sobie rady w czasie, kiedy były informacje z Chin, albo wątpliwe albo jednoznacznie oczywiste dla tych, którzy chcieli słuchać, szerzyli te informacje fałszywe, oficjalne chińskie, spowodowało to, że kraje obecnie najbardziej cierpiące z tego powodu, czyli Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, ostatnio Stany Zjednoczone nie miały szans przygotować się stosownie – stwierdził.

 

- Decyzje powinny być efektem analizy bardzo szczegółowej, nie tylko opartej o oficjalne informacje władz chińskich, ale też z własnych obserwacji czy doniesień, które np. przesyłało ministerstwo zdrowia Tajwanu do ONZ, a które zostały zlekceważone – zwrócił uwagę na błędy w śledzeniu sytuacji z COVID-19.

 

Polski epidemiolog poruszył też temat leczenia samego koronawirusa SARS-CoV-2. - Jako najbardziej obiecujące należy zaliczyć obecnie stosowanie osocza ozdrowieńców i to, co wiąże się z masowym użyciem hydrochlorochiny – stwierdził. Szczególnie alarmujące są doniesienia o nawrotach choroby u ozdrowieńców.  - To jest bardzo niepokojący sygnał, zwłaszcza gdy myślimy o tym, kiedy się to nieszczęście zakończy. Są rozmaite prognozy, ale chyba najbardziej prawdopodobna jest ta, że będzie nawracać tak jak grypa sezonowa co roku – przewiduje.

 

Źródło: radiomaryja.pl

PR

Czytaj także:
DATA: 2020-04-16 15:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Lewacka perwersja i totalne ogłupianie dokonało się "za przyzwoleniem" gdyż było wcześniej znane i tolerowane powstanie tego dewiacyjnego tworu.
6 miesięcy temu / t
 
Nie tylko WHO. Tak robia prawie wszystkie ONZ towskie agencje.
6 miesięcy temu / Stan
 
Oto mamy ta wspaniałą DEMOKRACJĘ, gdy mała garstka, mniej niż 10%, te bydlaki z tajnych organizacji, terroryzują 7 miliardów Ludzi - BEZKARNIE!
6 miesięcy temu / AndrzejBR
 
USA już to robi, my też może przestańmy placić składkę na tę postępową organizację?
6 miesięcy temu / pytanie
 
Ja nie rozumiem skąd to zdziwienie co do celów działalności WHO.Przecież wystarczy znać genezę powstania tego tworu,biografie ludzi tam zatrudnionychchoćby obecnego jej szefa,żeby zdać sobie sprawę,iż z medycyną,zdrowiem i leczeniem to ci państwo niewiele mają wspólnego.
6 miesięcy temu / Sciepuro
 
@dakopl: A o właśnie, nie ma przypadków, są tylko znaki. Ten znak jest doskonały. Pan Hałat powinien wyraźnie wyjaśnić jaki udział miały ew. nieprawidłowe użycie respiratorów i nic-nie-warte "testy" na podawane przez GIS statystyki. Cenię sobie zdanie dr Jaśkowskiego.
6 miesięcy temu / eto
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.