Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Dr Tymoteusz Zych (ORDO IURIS): Trzeba kontrrewolucji! Możemy pokonać neomarksizm


Odtwórz w YouTube
 

Rewolucję możemy pokonać, nasza przyszłość nie jest w żaden sposób przesądzona. Nie jest tak, by Polska była skazana na przyjęcie neomarksistowskiej ideologii i teorii gender. Wprost przeciwnie - jeżeli będziemy zdecydowanie walczyć, zwyciężymy. O tym mówił w programie "W imię zasad" dr Tymoteusz Zych (ORDO IURIS) w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-07 14:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ludzie dopiero się obudzą jak doprowadzi to szaleństwo do zguby człowieczeństwa. LGBT to jedna a głów węża zwanego cywilizacją śmierci. Tylko NMP Niepokalana nas uratuje. Czy odmawiamy codziennie różaniec, czy praktykujemy pierwsze soboty miesiąca jak prosiła nas Maryja w Fatimie?
1 miesiąc temu / Ewa
 
Fajny optymizm ale ten człowiek się myli. Żadne logiczne argumenty żadne środki prawne nie doprowadzą do pokonania tego obłędu. Oni już przeszli do fizycznych ataków i tylko fizycznie można ich pokonać.
1 miesiąc temu / easyrider
 
@Czytelnik chyba już wspominałem abyś używał innego pseudonimu, ponieważ myli to ludzi, a jestem znacznie dłużej na tym portalu niż ty
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
Syndrom oblężonej twierdzy wiecznie żywy - to prawdziwy powód odejść z Kościoła
1 miesiąc temu / Aha
 
Możemy pokonać neomarksizm. Trzeba kontrrewolucji! Viva Christo Rey!
1 miesiąc temu / Deokrata
 
'oblężona twierdza" procentowo niemożliwa -95 % katolików
1 miesiąc temu / hmm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.