Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Dr Tymoteusz Zych. Bez ochrony rodziny Polska nie ma szansy na rozwój [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 
#RODZINA    #4 CZERWCA    #KOMUNIZM    #WOLNOŚĆ    #PRAWO    #KONSTYTUCJA    #OTUA    #RODZICE    #WYCHOWANIE    #ZAGROŻENIE

Jaka jest kondycja rodziny po 30 latach od hucznie świętowanego "upadku komunizmu". Czy rodzina jest suwerenna, wolna i może swobodnie funkcjonować w Polsce? Z dr. Tymoteuszem Zychem z Instytutu Ordo Iuris rozmawia Roman Motoła.


DATA: 2019-08-23 21:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Słowa, słowa, słowa... A tu 30-40% Polaków nie ma lub nie chce mieć dzieci. Jest to 10-15 razy tyle ile gejów, lesbijek, zoofilów i innych zboczeńców razem wziętych. Nikt tego nie widzi? Co z tym zrobić?
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
"Bez ochrony rodziny Polska nie ma szansy na rozwój". Raczej, bez istnienia prawdziwej, rodzącej dzieci rodziny Polska nie ma szans na ISTNIENIE.
5 miesięcy temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.