Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   LUTY   2020 r.

Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Dr Paul Cameron w Krakowie: homorewolucja a molestowanie seksualne dzieci


Odtwórz w YouTube
 

- Na świecie pojawił się nowy typ homoseksualisty, który bardzo otwarcie mówi o swoich skłonnościach - stwierdził dr Cameron.


DATA: 2014-11-06 14:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W pełni się zgadzam z pinią tego Pana. Nie chwaląc się wyniki badań tego Pana wcale mnie nie zaskoczyły. Przecież nie można podważać doświadczeń lekarzy, którzy przez wieki zapisywali swoje obserwacje na ten temat. Ponadto nie można łamać praw natury, ponieważ za to się płaci. To widać u zwierząt.
ponad 3 lata temu / analityk
 
Skoro lekarze i psycholodzy też molestują swoje ofiary jak temu zapobiegać ?
ponad 4 lata temu / JAD_BAN
 
do C-A .społeczeństwo reaguje na tato jak może . Rządy potwierdzili z lekarzami ,że to już nie jest choroba więc mocy prawa nie można leczyć co nie jest chorobą ,tak zawdzięczamy to rządowi i lekarzom i tu niestety na terapie taką nie ma przymuszenia i tu jest problem który potrzeba zrozumieć jak i kto kupił rząd i lekarzy naszych wiadomo a jak przekonali to wiemy doskonale jak to działa tu jest sedno problemu .Od dawna to już nie jest chorobą psychiczną u lekarzy ,było to wiadomościach prokomunistycznych w tvn cały miesiąc gadali .
ponad 4 lata temu / Katolikos.
 
Mnie interesuje , dlaczego społeczeństwo nie reaguje ostro na tego typu dewiacje ? Dlaczego tych się osób nie leczy , jak leczy się inne choroby psychiczne .
ponad 4 lata temu / c-a
 
ale głupoty!
ponad 5 lat temu / tss...
 
Czytając podobne artykuły, powstaje pytanie: JAK DALEKO ZAJDZIE TOLEROWANIE GRZECHU?
ponad 5 lat temu / Michał Sybirak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.