DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Dr Paul Cameron nie ma wątpliwości: Polska jest w stanie pokonać tęczową propagandę

Dr Paul Cameron nie ma wątpliwości: Polska jest w stanie pokonać tęczową propagandę
Fot. Jakub Porzycki / Krystian Maj/FORUM

Polska jest w stanie pokonać tęczową propagandę – mówił podczas wykładu wygłoszonego w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej dr Paul Cameron.

 

Dr Paul Cameron to amerykański psycholog specjalizujący się w badaniach nad ideologią LGBT. W Białymstoku odpowiadał na pytanie, w jaki sposób ideologia LGBT podbiła USA i co zrobić, by obronić przed nią Polskę.

 

W USA ruch LGBT postępował bardzo szybko. Przekupieni zostali politycy, media. Ludzie związani z LGBT zaczęli robić z siebie ofiary. To wciąż postępowało. I dziś mam niestety wrażenie, że mój kraj został już całkowicie zaprzedany temu ruchowi – mówił.

 

Naukowiec dodał, że już teraz tęczowej propagandzie poddawane są dzieci w szkołach. I dzieje się to także w Warszawie. Tłumaczył, że wciąż trzeba zrobić więcej, by uchronić nasze dzieci przed zagrożeniem. – W Stanach Zjednoczonych obecnie około 2 proc. dzieci identyfikuje się jako transseksualne, jako osoby uważające się za inną płeć niż tę, którą biologicznie są. Kilkadziesiąt lat temu takich dzieci było jedynie ułamek proc. Obecnie 18 dzieci na 1000 uważa się za osoby innej płci – podkreślił.

 

Dr Paul Cameron wskazywał, że w walce z ideologią LGBT sporą rolę mają do odegrania instytucje państwowe, ale i samo społeczeństwo. – Na podstawie tego, co obserwuję, wydaje mi się, że Polska jest w stanie pokonać tę tęczową propagandę. Wydaje mi się, że to, w jaki sposób Polacy reagują na tęczową propagandę, jest dobrym znakiem na przyszłość, by zwalczać tę ideologię – ocenił.

 

Źródło: TV Trwam, Radio Maryja

TK


DATA: 2019-11-18 14:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szanuję Polaków za to że walczą z tej zarazą. Jestem muzulmaniniem i nie nawidzę lgbtq
7 miesięcy temu / Achmed
 
W Polsce dzieje się stanowczo za mało, by w sposób czytelny, wyraźny społecznie wysłać sygnał w przestrzeń świadomości ,szczególnie ludzi młodych, ale także "nowoczesnych starych", że to zło niszczące człowieka. Wszelkie środki będą uruchamiane: celebryci, pseudogwiazdy, reklamy, ludzie kultury i nauki, EU, politycy, WHO wszystko i wszędzie będzie reklamować to zgorszenie. Ci, którzy nie dadzą się w to wkręcić będą homofobami. To już się dzieje. Nawet Deony wypisują farmazony odrzucając swoje 5 groszy do tej propagandy. Niestety. Zbyt mało ludzi młodych się przeciwstawia. Smutne to ale prawdziwe.
8 miesięcy temu / Szyszka
 
Pytanie z Dialogów ks. abp. Jędraszewskiego tłumaczy pochodzenie ?tęczowej zarazy?. Boli mnie atak na Kościół polegający na wystawianiu osób mających problemy z ukierunkowaniem swej seksualności na podszepty niemądrych ideologii, poprzez zaniechanie potrzebnej tym osobom opieki duszpasterskiej, psychologicznej i rodzinnej, co jeszcze bardziej wzmaga agresywność tych ideologii. Przypomina to postępowanie armii radzieckiej, która ?stoi po drugiej stronie Wisły i patrzy z obojętnością na dymy walczącej Warszawy, czekając aż dymy zagasną, a ludzie przestaną istnieć.? Ta sama armia rozrzucała wtedy ulotki: ?walczcie!?, lecz rozmyślnie nie przyszła z pomocą. Bez tej pomocy osoby LGBT pozostają samotne i wyobcowane, popadają w nałogi i rozpustę. Często popełniają samobójstwa. Czy Ksiądz Arcybiskup nie mógłby czegoś w tej sprawie zrobić, aby stać się ?stróżem brata swego, przede wszystkim jego życia?? Przecież ma Ks. Abp możliwości.
8 miesięcy temu / Konstancja
 
Prawa noachidzkie dopuszczają niektóre zachowania seksualne, niedopuszczalne dla katolików. PiS nigdy nie zabroni homopropagandy, gdyż PiS realizuje prawa noachidzkie. Te są już w USA wprowadzone jako istniejące, choć jeszcze nie uruchomione. Uruchomienie nastąpi w momencie wprowadzenia stanu wojennego lub wyjątkowego.
8 miesięcy temu / dot
 
Początek upadku tak czarnwj zarazy nazizm niemiecki jak i czerwonej zarazy komunizm rosyjki była ich agresja na Polskę, Upadnie też tęczowa zaraza, bo zaatakowała Polskę, początek jej upadku to homilia abp.Jędraszewskiego który publicznie nazwał tą ideologię tęczową zarazą
8 miesięcy temu / Czesław
 
W latach rządów PiSu zwiększyła się natarczywość LGBT za przyzwoleniem władzy.
8 miesięcy temu / Weronika
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.