DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Dr Paul Cameron: nie istnieje pedofilska orientacja seksualna

Dr Paul Cameron: nie istnieje pedofilska orientacja seksualna
Fot. MA / Pch24.pl

Dr Paul Cameron i dr Kirk Cameron przekonują, że pedofilia i homoseksualizm nie są odrębnymi orientacjami seksualnymi. Przeciwnie, podkreślają, że coś takiego, jak orientacja pedofilska po prostu nie istnieje. Ich zdaniem zainteresowanie nieletnimi po prostu wiąże się niekiedy z homoseksualizmem.

 

Dr Paul Cameron i dr Kirk Cameron zwracają uwagę, że większość „pedofilów” miewa kontakty płciowe zarówno z osobami w wieku powyżej, jak i poniżej 13 lat. Oprócz tego współżyją oni z dorosłymi. Trudno zatem wyróżnić odrębną orientację pedofilską.

 

Według przeprowadzonej przez badaczy analizy, wśród dopuszczających się nadużyć seksualnych, homoseksualiści częściej wybierają młodszych partnerów seksualnych, niż heteroseksualiści. Ponadto większość homoseksualistów, około 80-90 procent miewa także kontakty seksualne z płcią przeciwną.

 

Dr Paul Cameron i dr Kirk Cameron wskazują ponadto na inne badania świadczące o zainteresowaniu nieletnimi przez homoseksualistów. Według raportu Alfreda Kinseya z 1979 roku, 27 procent z 646 badanych homoseksualnych mężczyzn i 2 procent z 222 homoseksualnych kobiet przyznało się do współżycia homoseksualnego z osobą w wieku 15 lat lub poniżej. Ponadto 10,2 procent męskich homoseksualistów przyznało się do kontaktów seksualnych z dziećmi w wieku poniżej 13 lat. Problem ten nie dotyczył żadnej lesbijki.

 

Autorzy tekstu przekonują, że rozróżnianie na homoseksualistów odczuwających pociąg do chłopców w wieku poniżej 13 lat i starszych nastolatków to bezsens. „Niech eksperci od zdrowia psychicznego kłócą się czy gwałcenie chłopców w tym, czy tamtym wieku wiąże się z odmienną orientacją, ale to nadal męsko-męski homoseksualizm” – podkreślają.

 

Naukowcy zauważają ponadto, że definicja używana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne określa pedofila jako dorosłego, który „przez okres co najmniej 6 miesięcy, miewał powtarzające się, intensywne fantazje seksualne, nakłaniające do aktywności seksualnej z dzieckiem lub dziećmi (zazwyczaj w wieku do 13 lat). Osoba ta działała w oparciu o te popędy albo też te popędy lub fantazje oznaczały znaczne cierpienie lub trudności interpersonalne”.

 

Dr Paul Cameron i dr Kirk Cameron wskazują ponadto, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu w Stanach Zjednoczonych zwracano uwagę na możliwość psucia młodzieży przez homoseksualistów. Powołują się także na zeznania urzędników rządowych przed Kongresem w 1950 roku. Twierdzili oni, że ludzie o „perwersyjnej” orientacji seksualnej pracujący w instytucjach rządowych wywierają negatywny wpływ na współpracowników. Wskazywano wówczas, że tego typu ludzie zachęcają między innymi do nienormalnych praktyk seksualnych. Zwracano także uwagę na konieczność ochrony ludzi młodych i podatnych na wpływy.

 

Ponadto, również w 1950 roku, jeden z federalnych podkomitetów ogłosił, że homoseksualiści nie są zdolni do przyjęcia rządowej pracy. W efekcie prezydent Eisenhower zakazał zatrudniania homoseksualistów w instytucjach federalnych.

 

Dr Paul Cameron to budzący niechęć lewicowych środowisk psycholog i socjolog. Zajmuje się badaniem dewiacji seksualnych. Analizuje ponadto wpływ homo-propagandy na kulturę i zmiany prawne.

 

mjend

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ (UWAGA DRASTYCZNE TREŚCI)

 

Paul Cameron

Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów

 


DATA: 2018-04-13 13:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

" Uwolnienie od przekleństwa prawa" James Manjackal. Pedofilia jest przekroczeniem prawa Boskiego. Wszystko zaczyna się w sercu i mózgu. Sodoma i Gomora była tego obrazem i została zniszczona by ją oczyścić z tej zarazy. Czy obecnie większe prawa mają przestępcy czy ofiary ich czynów? AMBER GOLD np.
ponad 1 rok temu / Hunza
 
Nie ma różnych orientacji seksualnych. Tak na prawdę orientacja seksualna jest tylko jedna. Cała reszta to dewiacje i zboczenia.
ponad 1 rok temu / 50
 
Nosił wilk razy kilka ponosili i wilka... (nie Ala)? Bo każda ala ma "kota"...
ponad 1 rok temu / okirex
 
No powoływać się w artykule na badania Kinsey'a... Nieładnie!
ponad 1 rok temu / The elder scrolls
 
No to jeżeli 10% homoseksualistów jest pedofilami to oznacza że 90% nie jest? Prawda?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.