Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Dr Ewa Kurek dla PChTV o polsko-żydowskiej batalii o prawdę [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Trwa polsko-żydowska batalia o prawdę historyczną. Jej zawiłości tłumaczy dla widzów PChTV dr Ewa Kurek.

 

  

fot. na miniaturze:Aleksiej Witwicki/FORUM

 

  


DATA: 2018-06-29 15:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Prawo międzynarodowe znał na pamięć. I co z tego, na co te badania, na co ta wiedza, skoro gdy Niemcy pokazali mu jego papiery ze STASI(z instytutu Gaucka)momentalnie podpisał w imieniu Polski wszystko,co mu Niemcy podsunęli.Ten minister nazywał się Skubiszewski i był n.b.pochodzenia żydowskiego.Jest coś takiego jak Aneks WSI,o którego ujawnienie PiS przez lata walczył.Po czym p.Kaczyński spotkał się z p.Dudą i uzgodnili że nie ma potrzeby ujawniania Aneksu. Kelnerzy z kawiarni Sowa i Przyjaciele nagrali setki godzin rozmów różnych ludzi.Ich mikrofony zbierały nawet rozmowy prowadzone w kancelarii prezesa rady ministrów. Podobno nawet nagrały obecnego premiera.W ogóle nagrywały wszystkich jak leci.Ale jakoś nigdy nie usłyszeliśmy nagrań ludzi z PIS-u.Tak jak gdyby ich nie było, choć są. W to chyba nikt nie wątpi. Tak, Żydzi "nas" z pewnością zniszczą, trzeba tylko uściśli kto to taki ci "nas".Ja np.nigdy nie byłem w Warszawie w żadnej kawiarni.Więc nie jestem"nas"
ponad 2 lata temu / M.R.
 
Po pierwsze groźby żydowskie to nie są strachy na lachy. W latach 60-tych moja Mama przeciwstawiła się komunistycznej mafii żydowskiej, która robiła obrzydliwe geszefty i choć wszystko o czym mówiła zostało później potwierdzone, to nikomu włos z głowy nie spadł(a np. w tzw. "aferze mięsnej" zapadały wykonywane wyroki śmierci), natomiast Mama przez kilka lat procy nie była w stanie znaleźć (w PRL, po studiach!). A prześladowano ją do samej emerytury czyli przez ponad 30 lat. Jeszcze ja odczułem na sobie czym jest nienawiść tego środowiska. Zaznaczam, że to nie byli Polacy pochodzenia żydowskiego, tylko szemrane towarzystwo, które wylądowało w końcu w Izraelu i stamtąd zieje nienawiścią. Po drugie - tak Żydzi nas zniszczą, tego jestem pewien. Pytanie tylko kto to taki ci "nas". Był taki minister spraw zagranicznych, który jak lew walczył z Niemcami o sprawy polskie. Zanim przyjął tekę, poddał się gruntownym badaniom lekarskim, by mieć pewność czy podoła obowiązkom.
ponad 2 lata temu / M.R.
 
Bardzo lubię dr Kurek, ale właśnie słuchałam wywiadu z nią w wRealu24 i tam mówiła, że... jest zadowolona z tych ostatnich wydarzeń??!! Nic nie rozumiem...
ponad 2 lata temu / Anaja
 
Nigdy nie lubiłem historii, ale nie sposób nie zafascynować się wykładami PANI DR EWY KUREK - żałuję kilku rzeczy, ale najbardziej tego, że kiedy byłem młodym Polakiem nikt nie opowiedział mi prawdziwej historii Polski.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
Niektórzy źydzi współpracowali z niemcami w cholokauścue
ponad 2 lata temu / Rajbach
 
Podziwiam i współczuję pani dr Kurek. Oby więcej ludzi walczyło tak odważnie o prawdę.
ponad 2 lata temu / Anaja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.