DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Prawo międzynarodowe znał na pamięć. I co z tego, na co te badania, na co ta wiedza, skoro gdy Niemcy pokazali mu jego papiery ze STASI(z instytutu Gaucka)momentalnie podpisał w imieniu Polski wszystko,co mu Niemcy podsunęli.Ten minister nazywał się Skubiszewski i był n.b.pochodzenia żydowskiego.Jest coś takiego jak Aneks WSI,o którego ujawnienie PiS przez lata walczył.Po czym p.Kaczyński spotkał się z p.Dudą i uzgodnili że nie ma potrzeby ujawniania Aneksu. Kelnerzy z kawiarni Sowa i Przyjaciele nagrali setki godzin rozmów różnych ludzi.Ich mikrofony zbierały nawet rozmowy prowadzone w kancelarii prezesa rady ministrów. Podobno nawet nagrały obecnego premiera.W ogóle nagrywały wszystkich jak leci.Ale jakoś nigdy nie usłyszeliśmy nagrań ludzi z PIS-u.Tak jak gdyby ich nie było, choć są. W to chyba nikt nie wątpi. Tak, Żydzi "nas" z pewnością zniszczą, trzeba tylko uściśli kto to taki ci "nas".Ja np.nigdy nie byłem w Warszawie w żadnej kawiarni.Więc nie jestem"nas"
ponad 2 lata temu / M.R.
 
Po pierwsze groźby żydowskie to nie są strachy na lachy. W latach 60-tych moja Mama przeciwstawiła się komunistycznej mafii żydowskiej, która robiła obrzydliwe geszefty i choć wszystko o czym mówiła zostało później potwierdzone, to nikomu włos z głowy nie spadł(a np. w tzw. "aferze mięsnej" zapadały wykonywane wyroki śmierci), natomiast Mama przez kilka lat procy nie była w stanie znaleźć (w PRL, po studiach!). A prześladowano ją do samej emerytury czyli przez ponad 30 lat. Jeszcze ja odczułem na sobie czym jest nienawiść tego środowiska. Zaznaczam, że to nie byli Polacy pochodzenia żydowskiego, tylko szemrane towarzystwo, które wylądowało w końcu w Izraelu i stamtąd zieje nienawiścią. Po drugie - tak Żydzi nas zniszczą, tego jestem pewien. Pytanie tylko kto to taki ci "nas". Był taki minister spraw zagranicznych, który jak lew walczył z Niemcami o sprawy polskie. Zanim przyjął tekę, poddał się gruntownym badaniom lekarskim, by mieć pewność czy podoła obowiązkom.
ponad 2 lata temu / M.R.
 
Bardzo lubię dr Kurek, ale właśnie słuchałam wywiadu z nią w wRealu24 i tam mówiła, że... jest zadowolona z tych ostatnich wydarzeń??!! Nic nie rozumiem...
ponad 2 lata temu / Anaja
 
Nigdy nie lubiłem historii, ale nie sposób nie zafascynować się wykładami PANI DR EWY KUREK - żałuję kilku rzeczy, ale najbardziej tego, że kiedy byłem młodym Polakiem nikt nie opowiedział mi prawdziwej historii Polski.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
Niektórzy źydzi współpracowali z niemcami w cholokauścue
ponad 2 lata temu / Rajbach
 
Podziwiam i współczuję pani dr Kurek. Oby więcej ludzi walczyło tak odważnie o prawdę.
ponad 2 lata temu / Anaja
 
Znów jesteśmy na kolanach a próbują powiedzieć - jest OK. Maja nas za głupków.
ponad 2 lata temu / upokorzony Polak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.