DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 


Polonia Christiana nr 9  >   Społeczeństwo

Joanna Najfeld

Dr Cameron w objęciach Ministerstwa Prawdy


Mengele z Nebraski, ultrahomofob, kryptogej – to tylko niektóre z obelg, jakimi próbowała zamknąć usta znaczącemu uczonemu „Gazeta Wyborcza”. Zawinił, bo nie przyklęka na widok homoseksualisty.


Szczecin, rok 1995. Spotkanie popularnego publicysty z grupką studentów koła naukowego.

– Co pan sądzi o „Gazecie Wyborczej”?

– Uważam, że traktuje swoich czytelników jak idiotów. Między jej wierszami wije się wąż nietolerancji wobec wszystkich, którzy myślą inaczej niż Adam Michnik.

Czy sądzą Państwo, że w wolnej Polsce wolno wypowiedzieć takie słowa? Nie wolno! Wojciech Cejrowski zapłacił za tę „zbrodnię” sowite odszkodowanie. Bo naraził miłościwie nam panującą „Gazetę” na utratę zaufania publicznego. Tuż po tym, jak zrobiła ona zeń Brunatnego Kowboja, pozbawiając go licznie oglądanego programu telewizyjnego i pracy w branży na kilka lat. Ale tego niezawisły sąd nie uznał za krzywdę dziennikarza.

Profesor Zybertowicz przegrał proces z Adamem Michnikiem za słowa: Michnik wielokrotnie powtarzał: ja tyle lat siedziałem w więzieniu, to teraz mam rację. W geście protestu tysiące internautów podpisało się pod tym zdaniem. Czekają na procesy z naczelnym „Wyborczej”. A profesor doczekał się już drugiej sprawy od Michnika. Tym razem podniósł rękę na nadredaktora, nazywając go zaciekłym obrońcą agentów. A przecież takie stwierdzenie to zagrożenie demokracji. Verboten!

Powyższy tekst jest tylko FRAGMENTEM artykułu opublikowanego w magazynie "Polonia Christiana".

zamów e-wydanie   zamów wydanie papierowe
 

Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 

 

Amerykański kardynał Blaise Cupich odniósł się do stanowiska dwóch biskupów z Illinois, którzy zapowiedzieli odmowę udzielania Sakramentu Komunii politykom zaangażowanym we wprowadzanie proaborcyjnego prawa. Jego zdaniem, takie zachowania to droga donikąd.

 
 

Pewien młody aktor – celebryta, aktywny na polu upowszechniania pamięci o „żołnierzach niezłomnych” i nie wstydzący się przyznawania się do wiary katolickiej, wsparł ostatnio sodomski marsz w Warszawie publikując na portalach społecznościowych swoją podobiznę z tęczowym znakiem spółdzielni rolniczych (copyright prezes PSL W. Kosiniak – Kamysz) i opatrzoną stosownym napisem „Love is love” (Miłość to miłość).

 

Nie ma możliwości wprowadzenia w polskich szkołach obowiązkowej edukacji seksualnej. Nie ma mowy o obowiązkowej seksualizacji dzieci – podkreślił w poniedziałek w „Sygnałach dnia” na antenie radiowej Jedynki Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

 

Dr Gerard J.M. van den Aardweg, psycholog specjalizujący się w leczeniu zaburzeń seksualnych odniósł się do niedawnego dokumentu, w którym Watykan określił swój stosunek do ideologii gender. Zdaniem holenderskiego psychologa, brak jednoznacznego potępienia progresywnych tendencji w imię dialogu jest podejściem niewłaściwym, a sam dokument ma charakter ideologiczny.

 

Ponura zbrodnia, do jakiej doszło 13 czerwca 2019 roku w Mrowinach, gdzie w bestialski sposób zamordowano niewinną 10-letnią dziewczynkę każe nam raz jeszcze zastanowić się nad słusznością kary śmierci dla bandytów, którzy z zimną krwią dopuszczają się najgorszych przestępstw. 


Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.