Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LUTY   2019 r.

Św. Daniela i towarzyszy
św. Faustyna z Brescii
 
 
 
 

Dr Bawer Aondo-Akaa zaprasza na modlitwę w Częstochowie. Odpowiedzmy na homoprowokację!


Już w niedzielę 8 lipca odbędzie się w Częstochowie wydarzenie modlitewne Reduta Niepokalanej. Stanowi ono odpowiedź na prowokację środowisk LGBT, które zamierzają przemaszerować przez Częstochowę, a na Błoniach Jasnogórskich  „pozdrowić” Paulinów. Do udziału we wspólnej modlitwie zaprasza teolog dr Bawer Aondo-Akaa.

 

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/637667173246257/ 

 

  


DATA: 2018-07-08 13:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Widać lgbt nie uznają żadnej świętości, bo jakby chcieli zawsze mogą iść na Jasną Gorę normalnie jak każdy bez afiszowania się swoją orientacją i bez tęczowych flag, bo to brak szacunku, dla pielgrzymów, gospodarzy miejsca ojcow Paulinów, a przede wszystkim dla Matki Boskiej Częstochowskiej.
7 miesięcy temu / Michu.
 
Brawo, doktorze Aondo-Akaa! Będę się modlił na rekolekcjach nad Bałtykiem, w Trzęsaczu.
7 miesięcy temu / Baggins
 
Bardzo dobra inicjatywa. Zło dobrem zwyciężaj !
7 miesięcy temu / wb
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 88 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.