Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Dr Bawer Aondo-Akaa o nowych metodach prześladowania obrońców życia [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Radny Miasta Krakowa Łukasz Wantuch ogranicza wolność słowa i wolność gospodarczą. Chce być cenzorem, decydować o tym, co można mówić i pokazywać, a czego nie. Domaga się zakazu głoszenia prawdy o aborcji, szantażuje przedsiębiorcę i doprowadza firmę do utraty legalnych przychodów. O nowych metodach prześladowania obrońców życia mówi w komentarzu dla PCh24.pl dr Bawer Aondo-Akaa.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ Aha - Rodzice buzującego 14-latka powinni stosować "krzyż antymasturbacyjny"
1 miesiąc temu / Izydor Oracz
 
Nie ma czegoś takiego jak dziecko niepoczęte - nie ma życia bez połączenia gamet. Izydor idąc Twoją logiką to 14 latek który ma nocne polucje jest już mordercą czy tylko popełnia nieumyślną zbrodnię zabójstwa 300 milionów plemników-ludzików za jednym razem?
1 miesiąc temu / Aha
 
Nie ma czegoś takiego jak dziecko niepoczęte - nie ma życia bez połączenia gamet. Izydor idąc Twoją logiką to 14 latek który ma nocne polucje jest już mordercą czy tylko popełnia nieumyślną zbrodnię zabójstwa 300 milionów plemników-ludzików za jednym razem?
1 miesiąc temu / Aha
 
Cel uświęca środki. Ukazanie ofiary aborcji mam być głębokim impulsem do przemyśleń dla każdego człowieka. Prawda jest okropna: rocznie ubywa w Polsce prawie 50 tys osób, tak to jakby co drugi rok spadała bomba atomowa jak na Hiroszimę. Powinniśmy to powtarzać. Kolejna sprawa - dziś Dzień św Augustyna Doktora kościoła. Czy nie warto przypomnieć co pisał o grzechach przeciw życiu? Wstrząsnąć Polakami nie tylko ofiarami aborcji, ale o niepoczętych, np. w wyniku antykoncepcji i masturbacji?
1 miesiąc temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 159 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.