Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LUTY   2019 r.

Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Dr Bawer Aondo-Akaa: są ludzie, którzy mówią, że nie powinienem żyć, bo jestem niepełnosprawny!


Na zachodzie twierdzi się, że osoby niepełnosprawne nie są godne życia. Mówi się, że są społeczeństwu niepotrzebne. Kongres wartości życia osób niepełnosprawnych – „Niepełnosprawni dla życia” ukaże, że jest to błędne myślenie. Bo osoby niepełnosprawne nie tylko mają prawo do życia, rozwoju, ale swoją obecnością nas ubogacają. Dr Bawer Aondo-Akaa zaprasza!


DATA: 2016-11-29 09:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wiecie, że ma być film dokumentalny o tym człowieku? Młodzi ludzie to robią. Jest kampania w Internecie. https://polakpotrafi.pl/projekt/dla-siebie-nawzajem
ponad 2 lata temu / Tomek
 
nie szerzcie nieprawdy - na zachodzie niepelnosprawni sa otaczani wieksza opieka niz w Polsce
ponad 2 lata temu / slimakk
 
Ten facet jest tak samo potrzebny jak każdy z nas. Nie można segregowac ludzi ze względu na stan zdrowia. Zamiast walczyć o prawa gejów, lepiej walczyć o prawa ludzi chorych, żeby mogli godnie żyć.
ponad 2 lata temu / Michu.
 
Eugenika to dno cywilizacji.
ponad 2 lata temu / sp
 
sympatyczny człowiek i ma dużo książek - jak dla mnie to super gość
ponad 2 lata temu / ed
 
Człowiek ma szczecie ,ze urodził sie w Polsce bo gdzie indziej juz by go zabili .Każdy ma prawo do życia.Pozdrawiam
ponad 2 lata temu / anna
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.