Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
 
 
 
 

Dr Aldona Ciborowska: Czy mamy jeszcze prawo do prywatności? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Dr Aldona Ciborowska w rozmowie z Arkadiuszem Stelmachem. PCh24TV zaprasza!


DATA: 2019-08-23 21:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dlaczego rodzice po podstawówce mają decydować o tym czy ich dziecko ma być szczepione? Przecież oni nie odróżniają bakterii od wirusa.
4 miesiące temu / ala wilk
 
Ave Maria! Dziekuję za tą cenną rozmowę. Problem umasowienia opartego na przymusie wbrew woli rodziców widać też na przykładzie procedury szczepień tzw. ochronnych. Z jednej strony mamy rozporządzenie ministra zdrowia o niepożądanych odczynach poszczepiennych i liczne świadectwa tragedii rodzin dzieci okaleczonych przez szczepienia, a z drugiej strony przymus obywatelski i prawny, a do tego jeszcze brak debaty, brak informacji a nawet dezinformacja w temacie szczepień.
4 miesiące temu / Ewcia
 
Przestajemy mieć imiona i nazwiska. W przychodniach, niby zgodnie z RODO, już jesteśmy tylko numerami...
4 miesiące temu / Józefa
 
oddajemy to prawo na własne życzenie lub z braku wyobraźni o skutkach
4 miesiące temu / ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 113 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.