Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Dosyć dotacji dla profanacji!


Odtwórz w YouTube
 

"Rząd PO finansuje zło", "Dosyć dotacji dla profanacji" - takie między innymi hasła skandowano podczas pikiety pod Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zorganizowana przez Krucjatę Młodych manifestacja był sprzeciwem wobec finansowania z publicznych pieniędzy bluźnierczych spektakli. Głos zabrali m.in. Grzegorz Braun i ks. Stanisław Małkowski. Nie byłeś? ZOBACZ! 


DATA: 2014-07-15 10:38:00
AUTOR: ZOBACZ FILM Z PIKIETY POD MKIDN
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do [email protected], zostane, przy swoich przekonaniach,. Widzialas spektakl, caly? Cale szczescie, spektakl zostal nagrany i mozna go zobaczyc. Widzialam go i nie ma wnim nic szokujacego ani nadzwyczajnego.
ponad 6 lat temu / Poznanianka00
 
Do Poznanianka00 Spektakl widzieli przedstawiciele kościoła!To mądrzy ludzie!Im możemy zawsze ufać! Czego chcesz bronić? Zła? Cierpienie Chrystusa na krzyżu było tak wielkie,że nie można o nim mówić w żartobliwej formie!Nie można się z takiego cierpienia naigrywać!
ponad 6 lat temu / [email protected]
 
POPIERAM GOLGOTĘ PICNIC ! Nawet nie wiecie o czym jest ten spektakl, a o nim mówicie !!!!!!!!!!
ponad 6 lat temu / Poznanianka00
 
Wypowiedź ks.St.Małkowskiego bardzo madra!Dobrze byłoby ją wydrukować tu na portalu a moglibyśmy nad nią się zastanawiac! To poważne ostrzezenie dla nas wszystkich Zło wciela się we wszystko,w polityków,przedstawienia teatralne,w artykuły w gazetach... Politycy publcznie udają katolików a my już ad dawna wiemy,że to łotrzy,szatany,... Oni nas niszczą! Zaczynają już od niszczenia główek dziecięcych w przedszkolach potem szkołach...Gender-rak!
ponad 6 lat temu / Podzamek Toruński
 
BLUZNIERSTWA ! ! ! A w kraju bieda i bezrobocie . Zadluzeni sa nawet nasi WNUKOWIE !
ponad 6 lat temu / Nie dajmy sie okradac , deprawowac i niszczyc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.