Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Doświadczyłam zła religii wschodu. Wstrząsające świadectwo s. Michaeli Pawlik


Zobacz wstrząsające świadectwo siostry Michaeli Pawlik OP. Dowiedz się jakie zagrożenia niosą ze sobą praktyki mające swe źródła w duchowości Dalekiego Wschodu.


DATA: 2018-04-14 10:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Po co tak daleko szukać może siostra posłuchałaby folksdojczy na Śląsku po marketingu ,względnie ekonomii, i buddyjskich różańcach,jak oni zajęli opolszczyznę,jak szybko,jak bezkrwawo i jak historycznie
11 miesięcy temu / farys
 
Kolego Nick kazdy ma.prawo sie bronic chrzescijanie tez, co 3 min na swiecie ginie chrzescijanin,islam zawsze bedzie nieprzyjacielem, krucjaty to byla odpowiedz na ataki muzulmanow,Nie ma dwoch Bogow.
11 miesięcy temu / Erty
 
Katolicy też!!!! zabijali i podbijali w imię Boga. A Krzyżacy?
11 miesięcy temu / Nick
 
Bardzo mądre świadectwo. Zarządziłem ogólnorodzinne odsłuchanie ;) Zdroworozsądkowe i pokorne podejście do prawd wiary. Polecam wszystkim.
11 miesięcy temu / Bogusław
 
A czegóż się spodziewać po Satanizmie?
11 miesięcy temu / agricola
 
bardzo ciekawy wykład
11 miesięcy temu / qaz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 92 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.