Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Dość tęczowego ucisku! Tak protestowano w Krakowie [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nie ma zgody na agresywne zachowania środowisk LGBT. Na Rynku Głównym w Krakowie 19 sierpnia 2020 roku odbyła się manifestacja sprzeciwu wobec tęczowej dyktatury. Jak podkreślali organizatorzy akcji, nie możemy pozwolić sobie na bierność w obliczu narastającego ucisku ze strony środowisk LGBT. Bowiem bierność oznaczać będzie zwycięstwo rewolucji i zniszczenie ładu opartego na prawie naturalnym. "Najwyższy czas powiedzieć DOŚĆ, póki nie jest jeszcze na to za późno" - zaapelowali. Manifestacja spotkała się z kontrą środowisk wspierających LGBT+.


DATA: 2020-10-07 13:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ Bartosz F: W tym jest zadania dla rodziców, katechetów i dowódców podczas ZSW, by nie było osób "nie nadających się do założenia rodziny".
2 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Trzeba wrócić do tzw. podatku bykowego i problem z demografią będzie rozwiązany. Środowisko LGTB nie przyczynia się do wzrostu populacji, niech więc płaci za korzystanie z dobrodziejstw życia w państwie.
2 miesiące temu / Wojtek
 
@Izydor Oracz I co dalej? Z ludzi, którzy przymusowo założą rodzinę a się do tego nie nadają powstaną skrzywdzone dzieci, które zasilą szeregi aktywistów tęczowych, bo nie dostaną wystarczająco dużo miłości w domu. Totalitaryzm jest zawsze zły, nie ważne w którą stronę ciągnie.
2 miesiące temu / Bartosz F.
 
Dlaczego nikt nie mówi o tym, że rocznie rodzi się mniej o 40 tys ludzi, od umierających? To tak, jakby co dwa lata spdała na nas bomba atomowa taka jak na Hiroszimę. To właśnie działacze lgbt są współodpowiedzialni za taki stan rzeczy. Musimy w imię przyszłości Polski - doprowadzić najpierw do zakazu propagandy lgbt, potem karalności praktyk homoseksualnych, a wreszcie - na końcu - do wpisania w Konstytucję obowiązku zakładania rodzin i posiadania potomstwa.
2 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Pojęcie władzy można odczytywać różnie, nie tylko przez to kto tam premierem jest. A tęczowi poprzez wsparcie medialne i koncernów urządzają nam tu prawdziwą dyktaturę, twoje lol-e niczego nie zmieniają.
2 miesiące temu / @K
 
Lol żeby mieć dyktaturę trzeba mieć władzę.
2 miesiące temu / K
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.