DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Donieck ogłasza wyniki wyborów swojego "przywódcy"

Donieck ogłasza wyniki wyborów swojego "przywódcy"
Fot. Aleksandr Zacharczenko
#WYBORY    #ROSJA    #PUTIN    #UKRAINA    #ONZ    #DONIECK    #ALEKSANDR ZACHARCZENKO

Centralna Komisja Wyborcza nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej poinformowała, że według sondaży jej przywódcą pozostanie Aleksandr Zacharczenko.


Według ankieterów, którzy mieli przepytywać ludzi wychodzących z lokali wyborczych, dotychczasowy premier DRL miał otrzymać 81,37 proc. poparcia. Drugi kandydat Aleksandr Kofman miał otrzymać 9,73 proc. głosów, zaś Jurij Siwokonienko 9 proc.

 

Wybory przeprowadzane dziś przez separatystów z Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej nie są uznawane przez władze w Kijowie.

 

Organizacja Narodów Zjednoczonych nie uznaje wczorajszych wyborów w Donieckiej i Ługańskiej Republikach Ludowych. Wybory w samozwańczych republikach ludowych są bezcelowe – taki komunikat dał przedstawiciel ONZ Farhan Haq. "Sekretarz Generalny ONZ kilka dni wcześniej wystąpił z oświadczeniem o bezcelowości tych wyborów" – przypomniał Haq. Jego zdaniem to stanowisko nie utraciło aktualności.

 

Wcześniej inny oficjalny przedstawiciel ONZ Stephane Dujarric stwierdził, że Ban Ki-moon nie uznaje wyborów w DRL i ŁRL.

 

"Te wybory poważnie naruszają miński protokół i memorandum, które niezwłocznie należy w pełni wykonać" – mówił Dujarric. "Sekretarz Generalny wzywa wszystkich do przestrzegania tych umów i współpracy w pokojowym uregulowaniu konfliktu" – dodał oficjalny przedstawiciel ONZ.

 

 

kresy.pl


DATA: 2017-07-19 08:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"ONZ nie uznaje wczorajszych wyborów". Ale za to wybory zorganizowane przez albańskich separatystów w Kosowie są ważne, prawda?
ponad 6 lat temu / AR
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.