DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Korwin nie reprezentuje całej Konfederacji. Masz coś do zarzucenia G. Braunowi? Jeśli nie, to na przyszłość pomyśl zanim zgrzeszysz fałszem uogólnienia.
2 miesiące temu / @Darius
 
@Darius: Trump jest za życiem i za sodomią jednocześnie. Piękny zestaw. Właśnie zamordował ileś osób w Iraku, teraz musi sobie poprawić wizerunek. Aborcji eugenicznej i tak nie zakaże.
2 miesiące temu / ściema
 
Niskie podatki są złe mówi @Darius. Aborcja eugeniczna Hitlera podtrzymywana uparcie przez PiS jest dobra mówi @Darius. Tęczowy Trump wspiera marsze równości i homolobby i wcale nie manipuluje opinią publiczną. A tak wogóle, "PIS to Narodowcy, a Narodowcy to Żydzi" - twierdzi @Darius. W demokracji każdy krętacz może zdobyć sławę, w demokracji rację ma większość.
2 miesiące temu / większość
 
@Ściema- masz rację ... jak z "narodową" Konfederacją gdy Korwin znowu zachwycony niskimi podatkami Adolfa Hitlera
2 miesiące temu / Darius
 
Trump jest Republikaninem I zawsze byl przeciwko aborcji. Demokraci go nienawidza z tego powodu.
2 miesiące temu / katolik
 
Brawo Prezydencie. Teraz wiadomo dlaczego tak wściekle atakują Go demokraci, pod sztandarami których kryją się neokomuniści, różnej maści liberałowie i masoni. Ci wszyscy są przeciwko człowiekowi.
2 miesiące temu / Jonas
 
Trump 2020.
2 miesiące temu / Daniel
 
W ten sposób Marsz zostanie rozsławiony na całą Amerykę i świat.I to jest bardzo dobrze, że Prezydent Trump bierze w tym wydarzeniu udział. Masowe imprezy mają to do siebie że pojawiają się na nich różni ludzie ale najważniejsze jest przesłanie Marszu. Dlatego brawo dla Prezydenta Trumpa!
2 miesiące temu / Wieś
 
Masz rację, mimo to bardzo dobrze, że pójdzie w marszu.
2 miesiące temu / @Robert
 
Panu Bogu świeczkę, diabłu ogarek. Nie dawajmy się nabrać na kupowanie sobie sympatii chrześcijan przez tego nieobliczalnego człowieka. Przypominam, że największą ofiarą jego awanturnictwa na Bliskim Wschodzie stali się chrześcijanie.
2 miesiące temu / Ruben
 
Symptomatyczna wiadomość, prezydent Tramp, jako pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej weźmie udział w "Marszu dla życia". Nie sądzę, iżby to wynikało z kalkulacji ze względu na tegoroczne wybory prezydenckie w USA. Raczej w Ameryce - tak się wydaje - iż ludzi wyznających zasady pro life jest mniej niż tych, którym jest to obojętne albo wręcz uważają, że aborcja jest egzemplifikacją wolności osobistej jednostki. Może nasz pan prezydent Duda, wziąłby przykład ze swego starszego mentora, i wniósłby do sejmu projekt - stop aborcji eugenicznej ! Uważam, że na początek, to byłaby bardzo dobra inicjatywa ustawodawcza naszego pana prezydenta.
2 miesiące temu / Druh Ryszard
 
To teraz kolej na PAD w Warszawie ?
2 miesiące temu / Pentody
 
Wychodźmy w marszach na Drogę głośmy Prawdę i brońmy Życia dla tego który jest Drogą Prawdą i Życiem
2 miesiące temu / wladekadam
 
Ściema i obłuda. Nie można być za życiem mordując i grabiąc inne narody. Chyba że chodzi o produkcję nowych niewolników.
2 miesiące temu / ściema
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.