DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Donald Trump weźmie udział w największym na świecie „Marszu dla życia”

Donald Trump weźmie udział w największym na świecie „Marszu dla życia”
Fot. Reuters / Chris Keane / Forum

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zapowiedział, że weźmie udział w „Marszu dla życia”, który odbędzie się w Waszyngtonie. „Do zobaczenia w piątek” - napisał na Twitterze amerykański przywódca.

 

Obecność Donalda Trumpa na „Marszu dla życia” w Waszyngtonie będzie pierwszym tego typu przypadkiem w historii Stanów Zjednoczonych. W poprzednich 46 edycjach tego wydarzenia – największego zgromadzenia antyaborcyjnego w USA pojawiali się wprawdzie ważni politycy, wiceprezydent Mike Pence, który maszerował wraz z innymi obrońcami życia w roku 2019. Nigdy jednak nie zdarzyło się, aby w imprezie pro life wziął udział prezydent.

 

 

Stojąca na czele grupy organizującej marsz Jeanne Mancini, odnosząc się do informacji o planowanym udziale amerykańskiego prezydenta w wydarzeniu, powiedziała, że Donald Trump jest wierny ruchowi antyaborcyjnemu.

 

„Marsz dla życia” odbędzie się w tym roku w Stanach Zjednoczonych po raz 47. Biorący w nim udział chcą zademonstrować swój sprzeciw wobec zalegalizowanej aborcji. W poprzedniej edycji wydarzenia mimo mroźnej pogody i braku zainteresowania ze strony głównych mediów wzięło udział ponad 300 tys. osób.

 

Źródło: Twitter, PCh24.pl

TK


DATA: 2020-01-23 09:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Korwin nie reprezentuje całej Konfederacji. Masz coś do zarzucenia G. Braunowi? Jeśli nie, to na przyszłość pomyśl zanim zgrzeszysz fałszem uogólnienia.
7 miesięcy temu / @Darius
 
@Darius: Trump jest za życiem i za sodomią jednocześnie. Piękny zestaw. Właśnie zamordował ileś osób w Iraku, teraz musi sobie poprawić wizerunek. Aborcji eugenicznej i tak nie zakaże.
7 miesięcy temu / ściema
 
Niskie podatki są złe mówi @Darius. Aborcja eugeniczna Hitlera podtrzymywana uparcie przez PiS jest dobra mówi @Darius. Tęczowy Trump wspiera marsze równości i homolobby i wcale nie manipuluje opinią publiczną. A tak wogóle, "PIS to Narodowcy, a Narodowcy to Żydzi" - twierdzi @Darius. W demokracji każdy krętacz może zdobyć sławę, w demokracji rację ma większość.
7 miesięcy temu / większość
 
@Ściema- masz rację ... jak z "narodową" Konfederacją gdy Korwin znowu zachwycony niskimi podatkami Adolfa Hitlera
8 miesięcy temu / Darius
 
Trump jest Republikaninem I zawsze byl przeciwko aborcji. Demokraci go nienawidza z tego powodu.
8 miesięcy temu / katolik
 
Brawo Prezydencie. Teraz wiadomo dlaczego tak wściekle atakują Go demokraci, pod sztandarami których kryją się neokomuniści, różnej maści liberałowie i masoni. Ci wszyscy są przeciwko człowiekowi.
8 miesięcy temu / Jonas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.