DZIŚ JEST:   06   GRUDNIA   2019 r.

Pierwszy Piątek
Św. MIkołaja z Miry
Św. Marii Carmen Sallés y Barangueras
 
 
 
 

Donald Trump otwarcie przyznaje: „USA to kraj ludzi wierzących”

Donald Trump otwarcie przyznaje: „USA to kraj ludzi wierzących”
Fot. REUTERS / Kevin Lamarque / FORUM

„Wiara odgrywa główną rolę w amerykańskim życiu i swobodach” – podkreślił podczas dorocznego Narodowego Śniadania Modlitewnego prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.


W swoim przemówieniu amerykański prezydent wskazał, że w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych zwrot do Stwórcy występuje czterokrotnie. Swobody, jakimi cieszą się Amerykanie, nie były ofiarowane przez człowieka - nasze prawa pochodzą od stwórcy – podkreślił, stając w opozycji do poglądów liberalnej części elity politycznej USA.

 

Trump przedstawił zasługi swojej administracji w obronie swobód religijnych w kraju i na świecie. Składają się na nie m.in. rozbicie Państwa Islamskiego, mianowanie szeregu konserwatywnych sędziów na stanowiska federalne oraz szerokie poparcie dla ruchów pro – life. Prezydent wyraził wsparcie dla wszystkich ludzi prześladowanych na całym świecie z powodów religijnych.

 

Źródło; „TVP Info”, niezależna.pl

PR


DATA: 2018-02-09 13:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Protestanci, masoni i żydzi głównie amerykańscy - wszyscy oni wierzą w Stwórcę, a jednak prześladują Polaków katolików. Ich udawana "pomoc" jest w istocie szatańskim interesem i ukrytym dążeniem do likwidacji państwa polskiego. Trump/administracja amerykańska/ świadomie wywołuje wojnę polsko-polską wspierając jednocześnie PiS i WSI-PO/N/KOD. (wykład S.Michalkiewicza "Stanisław Michalkiewicz Cy to aby na pewno dobra zmiana" YTube). Jednocześnie zachowując pozory bezstronności i współdziałając z elitami UE, od lat sprowadza na nas zagrożenie ukraińskie, rosyjskie(Macierewicz prowokujący Rosję), muzułmańskie(wojny na Bliskim Wschodzie). Te amerykańskie "swobody religijne" dotyczą również satanistów. Ameryka jest masońska i sama jest prześladowcą z powodów religijnych.
ponad 1 rok temu / ech
 
Stosunek do Boga w umyśle amerykanina jest utilitarny a prawda o Nim jest pragmatyczna. Miłość, Dobro, Prawda i inne atrybuty Boga nie są tym samym co w metafizyce i teologii katolickiej. Tam Bóg jest rozumiany całkiem inaczej w przeciwnym razie nie byłoby wojen z krainami gdzie były silnie działające misje katolickie, które od tamtego czasu zastąpiły je bazy marynarki wojennej w blisko 150 krajach i wątpię czy przynoszą one ze sobą Dobrą Nowinę. Dużo gadania i żadnych dobrych owoców. Na koniec zadam pytanie, czy prezydent Trump też będzie bronił religji holokaustu której to rzekomo opera się naród polski?
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
Wielu Amerykanów rozumiejących mówiło: nigdy więcej Clintonów i Obamów.Mówią Prezydent TRUMP musi dokonać generalnego remontu po nich. Tylko Prezydent TRUMP jest w stanie spełnić"MAKE AMERICA GREAT AGAIN" i niech tak się stanie. Unia jest dla nas szansą czy pętlą?
ponad 1 rok temu / Piotr
 
a mimo to nadal w USA mamy aborcje i homo małżeństwa na kiju
ponad 1 rok temu / Maru54
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.