DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Donald Trump: usuniemy miliony nielegalnych obcych, którzy bezprawnie dostali się do USA

Donald Trump: usuniemy miliony nielegalnych obcych, którzy bezprawnie dostali się do USA
fot. Gage Skidmore / FLICKR

„W przyszłym tygodniu ICE (Agencja ds. Imigracji i Ceł - red.) rozpocznie proces usuwania milionów nielegalnych obcych, którzy bezprawnie przedostali się do Stanów Zjednoczonych. Bedą usunięci tak szybko, jak przybyli”, napisał na Twitterze prezydent USA Donald Trump. Amerykański przywódca nie podał jednak szczegółów związanych z zapowiedzianą akcją.

 

Według amerykańskich służb i analityków na terytorium Stanów Zjednoczonych przebywa nielegalnie ponad 12 mln imigrantów. Większość z nich pochodzi z Meksyku i krajów Ameryki Środkowej.

 

Wpis Donalda Trumpa to kolejna odsłona antyimigranckiej kampanii, jaką od początku swojej kadencji realizuje prezydent USA. W ostatnim czasie administracja Białego Domu zawarła porozumienie z Meksykiem na mocy którego władze tego kraju zgodziły się na tymczasowe przyjęcie imigrantów z Ameryki Środkowej, którzy zmierzali w stronę USA.

 

Władze Meksyku zgodziły się ponadto na rozmieszczenie na swoim terytorium oddziałów amerykańskiej Gwardii Narodowej, która ma powstrzymać imigrantów z Ameryki Środkowej przed dotarciem do granicy USA.

 

Źródło: rmf24.pl

TK


DATA: 2019-06-18 11:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Odpowiedzialny przywódca Narodu amerykańskiego. Zakazał aborcji w państwowych placówkach, teraz kolejny wyborczy punkt. Powodzenia!
11 miesięcy temu / rewers
 
a Te kroki Trumpa uderzą przede wszystkim w naszych braci katolików, bo większość Meksykanów należy do prawdziwego Kościoła. b Trump to hipokryta, który przez te kroki chce między innymi wzmocnić swój wizerunek prawicowca. Tymczasem cała jego administracja, włącznie z placówkami dyplomatycznymi w Polsce wspiera sodomitów spod szyldu lgbt. Trump jest niestety nie mniej tęczowy od np. Macrona.
11 miesięcy temu / krisbac
 
Trump to chory na umyśle niedorzeczny człowiek a jego mowa to wielkie kłamstwo.
11 miesięcy temu / Smutny
 
?2 more years of this...a przed Indianami byli Łomżyki...
11 miesięcy temu / mee...
 
Cytat Według amerykańskich służb i analityków na terytorium Stanów Zjednoczonych przebywa nielegalnie ponad 12 mln imigrantów. Nie! tylko w samej Kaliforni przebywa 10 mln nielegalnych, to po pierwsz, po drugie Donaldowi się to nie uda nie taki jest plan światowych elit.
11 miesięcy temu / Martek
 
Skandeberg -tak jak mowisz bandycki kraj ,ciekawe kto amerykanom bedzie domy budowal ,a barfzo duzo ich sie teraz buduje ,bedzie to katastrofa dla gospodarki jesli ich deportuja
11 miesięcy temu / Rm
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected]4.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.