DZIŚ JEST:   17   LUTY   2019 r.

VI Niedziela zwykła
Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Domniemanie aborcji? Skandaliczny tekst lewackiego portalu w sprawie cudownie donoszonej ciąży

Domniemanie aborcji? Skandaliczny tekst lewackiego portalu w sprawie cudownie donoszonej ciąży
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com

W październiku 24-letnia kobieta w trzecim miesiącu ciąży miała wypadek i straciła świadomość. Lekarze nie spodziewali się, że dziecko przeżyje. Stało się jednak inaczej, dlatego podjęli walkę o życie dwóch pacjentek. Dziewczynka urodziła się zdrowa, co cieszyć powinno każdego. Okazuje się jednak, że niektórym postępowym mediom ideologia ograniczyła ludzkie odruchy.

 

Portal naTemat przenosi nas ze strony głównej do serwisu mamadu.pl. Opisano tam sprawę wypadku oraz walki o życie matki i dziecka, jaka toczyła się najpierw w Szpitalu Kopernika w Łodzi, a potem – z braku odpowiednich oddziałów w tej placówce – w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

 

Kadra medyczna podjęła decyzję o ratowaniu nie jednej, a dwóch pacjentek. Dzięki wysiłkom lekarzy na świat przyszła dziewczynka. Przez kilka miesięcy rozwijała się w brzuchu mamy – i to pomimo faktu, że kobieta pozostaje do dzisiaj w śpiączce.

 

Cud! Wielka radość! Dowód na niezwykły rozwój medycyny, która może ratować nienarodzone dzieci z opresji! – pomyśli niemal każdy. Niemal, gdyż „głos odrębny” znajdziemy na mamadu.pl, dość popularnym serwisie dedykowanym matkom.

 

Chodzi o „prawo wyboru” – naczelny postulat feministycznych fundamentalistów. Kobieta bez świadomości nie mogła bowiem wyrazić swojej woli, czy chce urodzić swoje dziecko, czy nie – wynika ze skandalicznego artykułu Hanny Szczesiak.

 

„Pojawiają się jednak słowa krytyki – czy rodzina i lekarze mają prawo decydować o życiu dziecka w imieniu jego matki, niezdolnej do podjęcia samodzielnej decyzji?” – czytamy na mamadu.pl.

 

Niewykluczone więc, że mamy do czynienia z nową formą ideologicznej walki zwolenników legalizacji aborcji – z domniemaniem chęci zamordowania nienarodzonego dziecka w sytuacji, gdy kobieta nie może się wypowiedzieć. A to wszystko w obliczu tragedii.

 

Inna sprawa, że serwis nie podaje ani jednego przykładu „krytyki” uratowania dziecka. I to pomimo faktu, że tytuł na mamadu.pl głosi: „Internauci są sceptyczni”, zaś tytuł na stronie głównej naTemat brzmi: „Polacy reagują na to sceptycznie”.

 

 

Źródło: mamadu.pl / naTemat.pl / lodz.wyborcza.pl

MWł

 

 


DATA: 2018-05-17 08:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Z jednej strony radość, bo pomimo wypadku dziecku nic się nie stało i urodziło się zdrowe. Jednak z drugiej strony smutek, bo matka jest w stanie śpiączki i nie wiadomo co z nią będzie.
8 miesięcy temu / Maddalena_Katalin
 
Wciąż się zastanawiam z niepokojem jak Polskę uratować. Nie widzę tu takich komentarzy wszystkie straszne jak by polacy chcieli wojny! Jest potrzebny drugi Różaniec do granic i pan Jezus na Króla Polski i jeszcze Fatima została ale czy ktoś coś robi? Żeby obrzydliwy diabeł nie wygrał Polska jest piękny kraj nie możemy do tego dopuścić i czekać aż będzie za późno.
8 miesięcy temu / Wierna
 
Nie. Ani ojciec, ani matka nie powinni decydować o życiu lub śmierci swojego dziecka. Każdemu dziecku należy umożliwić urodzenie się, możliwość uzyskania łaski sakramentu chrztu świętego.
8 miesięcy temu / @Monika
 
Cóż powiedzieć? Ignorancja, głupota, czy zła wola z piekła rodem.
8 miesięcy temu / Krakusik
 
Nawet jeśli weszlibyśmy w lewacką narrację, to sam fakt noszenia przez tą matkę dziecka wskazuje, iż raczej było chciane niż niechciane. Jak więc widać lewakom wcale nie chodzi o żaden wybór tylko w ostatecznym rozrachunku o przymus. Już nawet nie kryją się ze swoją zbrodnią.
8 miesięcy temu / Obserwator
 
To wszystko ma swój cel. Ostatnio słuchałam w Radiu Maryja (którego raczej nie słucham) i w tejże rozgłośni był jakiś felieton, w którym mówiono o konferencji naukowej, jaka odbyła się na UJ z udziałem ludzi z tytułami naukowymi, dotyczącej możliwości uśmiercania dzieci, które zdaniem postępowej części świata lekarskiego tak bardzo cierpią, że należy w duchu miłosierdzia skrócić im życie, nawet wbrew "nieobiektywnemu" zdaniu rodziców. Byłą to, z tego co zrozumiałam, konferencja wyraźnie ukierunkowana na opcję uśmiercania dzieci. Jeśli w naszym kraju odbywają się takie konferencje, mieniące się być naukowymi, to znaczy, że już się szykuje ideologiczną, pseudonaukową podbudowę pod prawdopodobnie mające nadejść w określonym czasie rozwiązania prawne. Każde kłamstwo i każda zbrodnia lubi się "naukowo" uwiarygodnić i to jest zawsze zapowiedź tego co nam różni Sorose planują na przyszłość. Także Alfie Evans może się wkrótce i u nas powtórzyć. Żebyście się nie zdzi
8 miesięcy temu / Iw
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.