DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jestem ZA Głosujmy RAZEM. Zadna UE nie będzie nas straszyła sankcjami za to że nie chcemy uchodzców-zabójców
ponad 3 lata temu / Alicja
 
To obierzcie kierunek na wschód i będzie spokojnie
ponad 4 lata temu / normalny
 
Nie możemy opuścić struktur unijnych ,ale możemy domagać się uczciwości, sprawiedliwości i szacunku.
ponad 4 lata temu / dana
 
wyjść,to mozna w kazdej chwili z imienin u cioci klary. Na UE jestesmy skazani,ale to nie znaczy,ze nie mozemy w niej byc na naszych warunkach przed nami walka o suwerenność i = sprawiedliwość wszystkich członkow UE.
ponad 4 lata temu / uu.
 
Nie da rady póki chodzę na grzyby do Niemiec. Chociaż wolno zebrać tylko 1kg to mam upatrzone po niemieckiej stronie miejsce na prawdziwki. Dlatego nie. No i wnuczka jedzie w weekend do Danii do "Legolandu". Aha, w Szczecinie nie ma zoo i dzieci jeżdżą do Uckermunde. Jeszcze jedno Niemcy mają wspaniałe ścieżki rowerowe wzdłuż granicy.Dlatego też wielkie sorry ale nie wychodzimy z Unii.
ponad 4 lata temu / Ex żołnierz
 
Kiedyś marzyliśmy o tym, aby być autonomicznym partnerem cywilizacji zachodniochrześcijańskiej. A teraz co się dzieje?... Putin lepiej by tego nie wymyślił. Nawet nie musi nic już robić. Polscy tzw. "patrioci" zrobią to za niego, bo chcą osłabić Unię, która daje nam gwarancje bezpieczeństwa. Najlepiej od razu go jeszcze poprosić o ochronę. Oj, durny ten naród, durny. Wszyscy, którzy dziś chcą dziś wyjść z Unii, konsekwentnie nie powinni też korzystać z całej infrastruktury wybudowanej przy udziale środków unijnych. Ale pewnie nawet nie zrozumieją, co to "infrastruktura". Lepszy dla nich zapach własnej, polskiej wygódki.
ponad 4 lata temu / Opar Absurdu
 
Jestem zaaaaaaaaaaa !
ponad 4 lata temu / ink
 
JETEM ZAAAAAAAAAAAAA
ponad 4 lata temu / BEA
 
Wyjście polski ze struktur tzw. unii brukselskiej jest trochę trudniejsze niż się teraz wydaje, ale możliwe. Systematyczna praca nad tym projektem da w końcu skutek. Pomocne będą kolejne miliony imigrantów, które w tym roku zaleją Europę. Trzeba wziąć przykład choćby ze Szwajcarii, jak to się powinno robić. Własna waluta, własna armia bez rosyjskiej, niemieckiej i amerykańskiej agentury. potajemny zakup broni atomowej i spokojna polityka zagraniczna... cdn.
ponad 4 lata temu / wmo
 
Żeby takie marsze pomogły, trzeba pójść w nich z Różańcem w ręce. Ilu Polaków ma taką wiarę żeby to zrobić?
ponad 4 lata temu / Alka
 
Marsze niestety wiele nie pomogą. Najpierw trzeba zlikwidować antypolskie media codziennie robiące ludziom sieczkę z mózgów, następnie wyedukować masy lemingów, a dopiero potem można realnie myśleć o Polexicie.
ponad 4 lata temu / abc
 
Unii najbardziej zaszkodzili Niemcy a konkretnie Merklowa! Wpuściła Arabów ,który tu w Europie nie są wcale potrzebni i stwarzają poważne problemy. Partie anty arabskie wygrają!W tak wielkich ilościach Nie moze być Arabów w Europie!
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
Na pytanie ? jakim siłom rządy i ich przedstawiciele są posłuszne ? można odpowiedzieć cytując sławnego bankiera Jamesa Warburga (1896-1969), członka Council on Foreign Relations , który powiedział w senacie amerykańskim: "Będziemy mieć rząd światowy ? czy się to wam podoba czy nie. Jedyną sprawą do ustalenia jest to, czy ten światowy rząd zostanie utworzony po uprzednim wyrażeniu na to zgody czy też pod przymusem". (...)
ponad 4 lata temu / Nie z Polakami te numery Brunet
 
Jeżeli UE będzie dalej prowadziła tak obłakańczą politykę proislamską to nie będzie innej opcji jak niestety wyjść z tego towarzystwa samobójców.Przyjmowanie muzułmanów na teren UE to dla rdzennych europejczyków droga do samozagłady.Albo UE się wreszcie opanuje,powie wreszcie i stanowcze nie dla islamizacji Europy jego promowania i propagowania na jej terenach,albo trzeba bedzie z niej wyjść!!! Polacy chcieli do UE,ale w żadnym wypadku nie do Europy islamskiej!!! Polacy mówią zdecydowane nie dla Europy islamskiej i nigdy sie nie zgodzimy na to żeby nam tu wciskano muzułmanów.Już prędziej wyjdziemy z UE niż się zgodzimy na wciskanie nam patologii i szerzenie islamu na naszych terenach!!! Gdyby cala Europa myslała tak ja Węgry i Polska to nie byłoby na dzień dzisiejszy tematu terroryzmu i dynamicznego wzrostu przestępczości i zachowań kryminalnych w Europie.UE musi sobie zdawać sprawe z tego że wpuszczając ich na teren Europy wpuszcza się na swój teren SAME PROBLEMY!!
ponad 4 lata temu / TowarzystwoSamobójców
 
"przyjaciele z UE" zostawili nam choragiweki i piosenke (Hymn), orzeł wyłacznie z czekolady) więc trudno nie protestowac! wszelkie korzyści z jakiejkolwiek działalności posrednio lub besposrednio transferowane sa do krajow tzw. "statrej unji" wiec z czego sie cieszyc i co popierac? dalsze uzależnienie i juz odczuwalną pogardę do Polski i Polakow? tak dalej być nie może, takia jest moja osobista opinja.
ponad 4 lata temu / viktus
 
Kiedy w Unii lewacy nie mieli wiele do powiedzenia było Ok., dziś niestety Unia jako tak z złożeniami protoplastów unijnych, nie ma wiele wspólnego.
ponad 4 lata temu / makaron530
 
Totalnie skrajna głupota i bujanie w obłokach oni albo wyszli z psychiatryka albo są przekupieni przez rosie , kolesie bujają w obłokach jak narkomani , podburzają polaków jak na wschodniej ukrainie , namawiają do gigantycznych szkód dla Polski, ale sie przeliczyli Polacy nie są już tacy głupi , nie dadzą sie podpuścić , problemy trzeba rozwiązywać na spokojnie lecz stanowczo a nie awanturniczo polacy są dzisiaj bardziej kulturalni niż awanturniczy lecz nie ujmuje nam to temperamentu.
ponad 4 lata temu / rozsądny
 
Powinniśmy to już dawno zrobić. Te chore pomysły pani Merkel i reszty sitwy z tzw.UNII Eu,doprowadziły tylko do kryzysu w całej Europie.Polska w chwili obecnej jest w podobnej sytuacji jak przed 1939 roku.NATO które niby będzie Nas broniło można włożyć do bajek dla dzieci. Polska powinna inwestować w swoją armie,zakłady zbrojeniowe i ludzi aby móc samej się bronić.Wtedy Nasz kraj będzie silny i nie zależny.
ponad 4 lata temu / Obserwator
 
Jestem za wyjsciem z uni i to szybko zanim nie bedzie za pozno unia zniszczy nas doszczetnie
ponad 4 lata temu / szczygiell
 
Unia Europejska to socjalistyczny biurokratyczny twór należy go jak najszybciej opuścić.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
Ciekaw jestem, o jakie tu państwa Europy Środkowo-Wschodniej (oprócz Węgier oczywiście) chodzi. Litwa? Białoruś? Czy może Ukraina? W przypadku tej ostatniej to z retoryką, jaką stosują wobec niej przedstawiciele nurtu narodowo-radykalnego, śmiem wątpić, by chciała do takich sojuszy przystąpić. Owszem, Unia to nie cukierek, ale komuś bardzo zależy, żeby Polska została bez żadnego poparcia wystawiona na bezpośrednie oddziaływanie polityczne, gospodarcze i militarne Rosji. Czy może panom chodzi o Rosję, która przecież częściowo też znajduje się w tzw. Europie Środkowo-Wschodniej. Nawiasem mówiąc, skoro cała Rosja znajdzie się w tej Europie, jak Chiny wyprostują barki.
ponad 4 lata temu / voxclamantis
 
JUZ SLYSZE OPINIE ZE PO OPUSZCZENIU UNII EUROPEJSKIEJ WPADNIEMY W LAPY ROSJI.ODPOWIADAM;NIE PRZEJMUJE SIE TYM BO ROSJANIE NIGDY NIE MIELI Z NAMI LATWO.TAK BEDZIE I TYM RAZEM A POZA TYM PRZYDU...SY ROSJI NIEMCY I FRANCJA NIE BEDA NAS BRONIC W UNII EUROPEJSKIEJ
ponad 4 lata temu / LONGINUS PODBIPIETA
 
Szkoda że tego nie rozpowszechnili na portalach , bo wielu ludzi by na pewno przyszło. Słabość informacji to wielki Błąd.
ponad 4 lata temu / JAM
 
POLexit ONR-Poznań - 1 Maja o 16:00 Plac Adama Mickiewicza.
ponad 4 lata temu / Max
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.