DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Doktor Hałat przestrzega matki nienarodzonych dzieci w sprawie szczepień

Doktor Hałat przestrzega matki nienarodzonych dzieci w sprawie szczepień
Dr Zbigniew Hałat. Fot. You Tube / Polskie Gniazdo

Ofiary, które są na horyzoncie, na przykład z powodu szczepienia kobiet w stanie błogosławionym, naprawdę będą zalegały ciężko na sumieniu decydentów w tej sprawie – powiedział epidemiolog, dr Zbigniew Hałat, komentując chaos i niedostatki informacyjne dotyczące preparatu aplikowanego na masową skalę.

 

 

W rozmowie z telewizją Trwam lekarz między innymi podważył metodologię diagnozowania przypadków koronawirusa.

 

W naszym kraju ten test jest diagnostyczny w diagnostyce różnicowej. Jeżeli lekarz podstawowej opieki zdrowotnej podejrzewa u kogoś COVID-19, to wówczas kieruje na test. W związku z powyższym, w odróżnieniu od wielu krajów na świecie, u nas diagnozuje się tylko tych, którzy mają chorobę przeziębieniową lub poważniejszy stan, który wymaga diagnostyki różnicowej w kierunku COVID-19 – wyjaśniał dr Hałat. – Przypisywanie jakichkolwiek wartości dotyczących odsetek dodatnich wyników naprawdę nie jest sensowne. Byłoby takie, gdyby spośród wybranych losowo dodatnich wyników pobrać materiał do hodowli wirusologicznej. Dopiero ta hodowla pokazałaby zakażenie wirusem SARS-CoV-2 – mówił.

 

Rozmówca telewizji Trwam wskazał na ogromne zagrożenie wiążące się przyjmowaniem „szczepionki” przeciwko COVID-19 przez kobiety spodziewające się narodzin dziecka.

 

Można powiedzieć, że ofiary, które są na horyzoncie, np. [z powodu] szczepienia kobiet w stanie błogosławionym, naprawdę będą zalegały ciężko na sumieniu decydentów w tej sprawie, w której są dwie normy. Amerykańska, która z trudem dopuszcza do szczepienia kobiet ciężarnych, a druga brytyjska, która na samym początku wykluczyła możliwość szczepienia kobiet ciężarnych – przestrzegał epidemiolog.

 

Badania na szczurzycach były za krótkie i nie pozwoliły wyciągnąć skutecznych wniosków, co do szczepionki u kobiet w ciąży. Szczepionek z reguły się w ogóle nie sprawdza w ciąży z uwagi na ryzyko osoby badanej. W Wielkiej Brytanii jest powiedziane, że kobieta może się zdecydować tylko wtedy, jeżeli zaszczepienie się jest niezbędne w pracy. […] U nas przez ekran telewizji przewijają się młode kobiety, które narażają swoje przyszłe życie na nieszczęścia, nie mając żadnej gwarancji, że owe nieszczęście będzie w jakiś sposób zrekompensowane, bo nadal nie ma żadnej regulacji dotyczących wypłacanych odszkodowań za niepowodzenia terapeutyczne – rozwinął tę kwestię doktor Hałat.

 

Lekarz skomentował niektóre metody namawiania Polaków do zaszczepienia się preparatem, którego długofalowe oddziaływanie na ludzki organizm nie zostało – z oczywistych względów czasowych – kompleksowo zbadane.

 

„A nie bolało mnie ramię, bo to jest bardzo bezpieczna szczepionka” – tak wypowiada się profesor czy były minister. Przecież to jest kabaret i kpina z ludzi. Tak się nie robi. Dyplom lekarza zobowiązuje do tego, żeby przestrzegać zasady: „Primum non nocere”. Jeżeli oddala się wątpliwości rzesz pacjentów, którzy czytają w internecie, co się dzieje w innych krajach i informuje się publikę, że szczepionka jest bezpieczna, bo mnie nie bolała iniekcja, to takie coś jest po prostu skandalem – podsumował.

 

 

Źródło: TV Trwam / Radio Maryja

RoM

 

 

 

 


DATA: 2021-01-03 16:57
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
24
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Ewa przecież to samo powiedziałam, że afera była wyreżyserowana, czyli innymi słowy kit
16 dni temu / Polka
 
A gdzie GŁOS Kościoła BRONIĄCY ŻYCIA i PRAWDY. Radio M przekazuje wszystkie informacje poczynając od PROrządowych po ocenzurowane rozmowy niedokończone. Tzw. przydatną RÓŻNORODNOŚĆ. W zamian publikuje się powielany bełkot kep-owskiej komisji d.s. etyki w spr. pozwolenia na nieetyczne szczepionki. To mamy JESZCZE Katolickich Pasterzy ? Czy też pochowali się za ekspertami postępu bez Pana Boga.
16 dni temu / iskierka
 
A gdzie GŁOS Kościoła BRONIĄCY ŻYCIA i PRAWDY. Radio M przekazuje wszystkie informacje poczynając od PROrządowych po ocenzurowane rozmowy niedokończone. Tzw. przydatną RÓŻNORODNOŚĆ. W zamian publikuje się powielany bełkot kep-owskiej komisji d.s. etyki w spr. pozwolenia na nieetyczne szczepionki. To mamy JESZCZE Katolickich Pasterzy ? Czy też pochowali się za ekspertami postępu bez Pana Boga.
16 dni temu / iskierka
 
@Zbigniew @Polka Radio Maryja przestało dla mnie istnieć kiedy odrzucili współpracę z dr Krajskim u wycofali z księgarni Naszego Dziennika wszystkie jego książki. Pani Janda łasa na pieniądze i ta cała czopka że szczepieniami to kit dla ograniczonych intelektualnie lemingów
17 dni temu / Ewa
 
A skąd się wezmą pieniądze na ten niby fundusz odszkodowań, bo na pewno nie od pfizera?
17 dni temu / Wojtek
 
Polecam poczytać co cytowany ekspert mówił w marcu od działaniach mających zahamować roprzestrzenianie się wirusa. Takich wypowiedzi na portalu nie znajdziemy.
17 dni temu / K.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.