DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego mój komentarz nie został opublikowany? Jest w nim tylko prawda. Można to sprawdzić.
ponad 2 lata temu / Krakowianka
 
Eurokołchoz w pełnej krasie. Tylko patrzeć, jak w przyszłym roku o palmę pierwszeństwa biły się będą sobowtóry Marksa i postacie ubrane z mundurki w kolorze kupy z czerwona gwiazdą na czapce. Arrivederci Europa!
ponad 2 lata temu / Beata
 
Jesteście kochani ale mylicie się co do sensu "maneki-neko" (po japońsku "kot, który zaprasza"). Maneki-neko nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią. Jest ustawiany np. przy wejściu do sklepu, restauracyjki, czy kawiarni. Zaprasza gości, a razem z nimi zaprasza też pieniążki.
ponad 2 lata temu / Warszawiak
 
@Migg, zgadza się - patologia nie jest wolą Bożą - tyle że równość w godności ludzkiej nie oznacza automatycznie sztucznie zadekretowanej równości we wszystkim innym, jak i również brak równości pomiędzy ludźmi w jakichś aspektach nie oznacza automatycznie braku równości w godności ludzkiej. A takie właśnie kardynalne błędy pojęciowe (czyli patologie) towarzyszą obficie większości nurtów dzisiejszego agresywnego feminizmu. Jeśli byś się kiedyś wczytała w ikonę Świętej Rodziny, to zauważyłabyś, że choć Józef obejmuje Maryję, a Ona jest mu "poddana", to nie ma w tym geście cienia "władztwa" Józefa nad Maryją - tylko miłość z obu stron, utwierdzona miłością samego Boga (a nie jakiś harem islamistów).
ponad 2 lata temu / sp
 
Brawo, swoim wpisem potwierdzasz prawdziwość tego co napisał @krisbac: "przytoczenie tego wersetu z reguły kończy się agresywną reakcją i to nie tylko ze strony lewaczek, ale i ze strony kobiet formalnie deklarujących się jako katoliczki" :)
ponad 2 lata temu / do Migg
 
@krisbac Strach myśleć, co by z Tobą było, gdybyś urodził się w Pakistanie. Współczuję żonie, choć wątpię, że ją masz.Żebyś nie wiem jak się spinał na forach - Ty i garstka Tobie podobnych, to i tak nigdy nie zobaczycie katolickiego antyfeminizmu w wydaniu, jakiego oczekujesz. Dlaczego? A no dlatego, że patologia nie jest wolą Bożą. Tyle w temacie.
ponad 2 lata temu / Migg
 
"Izrael zawsze i wszędzie wygrywa. Ma błogosławieństwo od Boga" - przemówił "Sec", uciekinier z Tworek.
ponad 2 lata temu / wwm
 
To nie przypadek, że ta piosenka wygrała Eurowizję, biorąc pod uwagę fakt, że zdecydowana większość współczesnych kobiet oddaje hołd feministycznemu diabłu, mając w tym również poparcie większości mężczyzn. Która kobieta bierze dziś na serio słowa Pisma Świętegom- "Żony bądźcie poddane swoim mężom jak to przystoi w Panu" ? Mało tego, z osobistego doświadczenia wiem, że przytoczenie tego wersetu z reguły kończy się agresywną reakcją i to nie tylko ze strony lewaczek, ale i ze strony kobiet formalnie deklarujących się jako katoliczki. Z wyjątkiem naprawdę nielicznych przykładów współczesnych służebnic Maryi również i nasze polskie kobiety strasznie się rozbisurmaniły...
ponad 2 lata temu / krisbac
 
Izrael zawsze i wszędzie wygrywa. Ma błogosławieństwo od Boga.
ponad 2 lata temu / Sec
 
"chicken" - tchórz, "baka" - idiota, wspaniale, ambitnie itd. i... co dalej? Lepiej się po takich epitetach kobiety poczuły czy jak? A tak swoją drogą, to będąc osobą zdecydowanie popierającą równość mam dość babskiej dyktatury...
ponad 2 lata temu / Eulalia
 
Warto dodać że wokalistka po otrzymaniu nagrody, powiedziała coś w stylu 'widzimy się za rok w JEROZOLIMIE'. Swoją drogą w tym roku nie było aż tak dużo szatanistycznych i pogańskich symboli jak w poprzednim - Litwa, Estonia, Niemcy, Austria miały naprawdę porządne piosenki.
ponad 2 lata temu / Momarchista
 
obsceniczna Azjowizja
ponad 2 lata temu / qerq
 
Od kilku już lat nie oglądam euronizny. Kicz jakich mało. Tym bardziej, że z "festiwalu" europejskiego zrobił się festiwal izraelsko - australijski. Jako to Europa z Izraelem i Australią ???!!! proponuję włączyć jeszcze pakistan i afganistan oraz iran etc.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
Ktoś juz to napisał, więc ja tylko cytuję: Tekst utworu był inspirowany głośną akcją #metoo, dotyczącą przeciwdziałania molestowaniu seksualnemu i przemocy. Imitowanie odgłosów kurczaka ma natomiast związek z kulturą anglosaską, w której określenie ?chicken? oznacza tchórza. W tekście pojawia się również słowo ?baka?, oznaczające w języku japońskim idiotę. W utworze chodzi oczywiście o mężczyzn, którzy decydują się używać siły wobec kobiet.
ponad 2 lata temu / blik
 
To nie była piosenka, ale raczej odgłosy z kurnika. Ciekawe, czy kard. Schoenborn zaprosi ja do katedry wiedeńskiej, jak tego chłopa z broda, przebranego za kobietę? Każdy ma taki cyrk, na jaki zasługuje.
ponad 2 lata temu / Obcy Astronom
 
Do otchłani zmierza!Z tym,że nie tylko eurowizja,ale cała ta nowoczesna "sztuka"kreowana przez znafcuw tejże.Żadne uczucia wyższe,piękno,harmonia nie są w cenie i należy uświadomić o tym pospólstwo między innymi poprzez takie ótfory.
ponad 2 lata temu / Matejko-Abba
 
@Dante..hehe, ale od Polski piosenka nie dostała ani jednego punktu...uuuu, strach się bać :P
ponad 2 lata temu / jj
 
Ale była też jednak piosenka, wysoko, która pośród tego kiczu, szamba bądź po prostu słabizny, porywa wykonaniem jak i tekstem... "You let me walk alone" Michael Schulte!
ponad 2 lata temu / jj
 
Żydowskie muzeum, żydowskie święta, żydowskie festiwale, zachwyty nad rzekomą "przyjaźnią" żydowsko - polską... Nawet Eurowizję, konkurs tandety i beztalencia, wygrywa żydowska "artystka". Jakbym widział schyłkowy PRL. Boję się otworzyć lodówkę.
ponad 2 lata temu / Dante
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.