DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Żenada! "Kombatanci", którzy zamienili Polskę w międzynarodową ladacznicę, wysługującą się obcemu kapitałowi i zdradzieckiej nacji. Wstydu nie mają!
2 miesiące temu / jestem
 
Prawy wniosek, za pozno dla wielu, jednak gest rozsadku jest jak najbardziej
2 miesiące temu / Bartek
 
III RP PRLbis to zorganizowana grupa przestępcza. Co poniektórzy i to mających się za autorytety moralne jeszcze im przyklaskują. Ażeby komuś dać trzeba innemu zabrać ale napewno nie niemieckim i amerykańskim koncernom. Napewno nie bankom ale już napewno zabiorą innym zwykłam polakom i przyszłym pokoleniom. Hipokryci.
2 miesiące temu / Krzysiek
 
Ludzie pierwszej solidarności którzy nie brali udziału w okrągłym stole często tracili stanowiska ,byli odsuwani od awansu nawet po 89r. Kradzieżą się brzydzili i zostali oszukani, często bezrobotni lub na śmieciówkach. Ludzie uczciwi i ideowi nie zawsze są w zakładach pracy mile widziani.
2 miesiące temu / seniorka
 
Dlaczego od 1956?
2 miesiące temu / Robert
 
Mnie władze zabrały / zniszczyły dokumenty /od 31 grudnia 1976 do 1 stycznia 1986. ZUS mi powiedział; nie ma dokumentów i tak mnie załatwili. Mam zaświadczenie z IPN, że byłem represjonowany. Moi prześladowcy zostali pozytywnie ocenieni i przeszli do UOP. Dziś są na emeryturkach. Tak to jest w III RP.
2 miesiące temu / hjb
 
Jaka Polska tacy kombatanci, kiedyś kombatanci przynajmniej kiedyś nosili broń i walczyli o niepodległość a nie o socjalizm z ludzką twarzą, kiełbasę i wolne roboty. Wystarczy poczytać słynne 21 postulatów gdańskich - tam nie było nic o niepodległości czy wolności tylko same prawa pracownicze.
2 miesiące temu / Tom
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.