Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Dobre Czytanie. Porozmawiajmy o Aniołach!


W Piśmie Świętym pojawianie się Anioła zawsze było znaczącym wydarzeniem. Spotkanie człowieka z tymi jakże potężnymi, niebiańskimi duchami wywoływało strach... A jaki obraz Aniołów serwowany jest nam dzisiaj?


DATA: 2018-11-26 07:41:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Doświadczyłem opieki Wszechmogącego, w tym raz przez poprzez interwencję aniołów w ludzkich postaciach.
6 miesięcy temu / Jurek
 
Do @matkaPolka,czy anioł przy okazji zdarzenia nie oświecił matki, jak prosty w wykonaniu jest chrzest własnego dziecka?
6 miesięcy temu / Jan
 
Podzielę się też interwencją anioła stróża najbardziej spektakularną. Był czas gdy zwłaszcza wczesnym rankiem miałam najtwardszy sen, a przez chorobę musiałam kilka godzin rozkręcać swoje ciało, bym mogła jakoś funkcjonować. To był zimny styczniowy poranek, spałam twardo, poczucie ciała miałam jakbym była lokomotywą. Dziecko półtorej roku, poszło do drugiego pokoju, do którego nie sięgało klamki, drzwi niestety otwarte. Wspięło się na parapet, otworzyło okno... To coś, co moje zwłoki z łóżka przemieściło z jednego pomieszczenia do drugiego, sprawiło, że złapałam dziecko gdy jedną nogą był na parapecie na zewnątrz, a drugą wewnątrz, trzymał się framugi okna. W piżamce... I piętro. To dziecko było niestety jeszcze nie ochrzczone. Mimo wszystko Bóg je chronił. Takich interwencji było więcej, jak był jeszcze młodszy a bardzo sprawny, ale po tym "delirkę" miałam jeszcze przez wiele godzin.
6 miesięcy temu / matkaPolka
 
Zabrakło mi poezji o aniołach. Co by Pan powiedział o trzech tomikach wierszy o aniołach Ewy Stadtmuller?
6 miesięcy temu / matkaPolka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.