DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Szary: twoja najtwojsza żydowska logika jest dziełem diabła. PiS za pomocą medialnych kłamstw też realizuje tę żydowską propagandę. Sojusz z komunistami dawno zaplanowali w tym teatrze dla gojów. Nikt spoza układu magdalenkowego nie może być sojusznikiem PiS. Dobrze o tym wiesz.
ponad 1 rok temu / antys
 
Nie da się zaprzeczyć, że postkomuna rządząc na początku lat 2000 lepiej rozumiała i realizowała polską rację stanu niż później PO. PO to rak drążący Polskę, więc jeżeli PiS będzie potrzebny koalicjant to kto?
ponad 1 rok temu / Szary
 
Demokracja nieuchronnie wiąże się z prostytucją.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
W końcu PiS ma najwięcej byłych PZPRowców w sejmie, więc swoi się przyciągają.
ponad 1 rok temu / trooper
 
A może postkomuna jest pod kuratelą Amerykanów, którzy wymogli na PiS takie działania? Za rządów SLD Polska rozpoczęła przygotowania do wejścia do NATO, zakupiła F-16, wysłała wojsko do Iraku i Afganistanu, udostępniła ośrodek wywiadu na potrzeby CIA (niesławne więzienie w Starych Kiejkutach) - lista przysług zapewne może być dłuższa.
ponad 1 rok temu / mack
 
I już pojawiło się stadko pożytecznych mądrusiów, którzy będą nam katolikom tłumaczyli, że wilk wcale nie jest taki groźny, w sumie to taka większa ciemniejsza owca z pazurkami zamiast kopyt ale od tygodnia nic złego nie przeskrobał, więc jeśli wpuścimy go do zagrody to będzie spoko. SLD + PiS = ustępstwa wobec zboczeńców, kontynuacja i eskalacja aborcji, socjalizm do kwadratu. Oni to mają w genotypie.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
@Jurgen: "przeprowadzenia reform" dla kogo? Dla żydów? Sprzedali nas nas jak bydło do rzeźni. Bądź poważny. Teraz walczą już tylko o utrzymanie siebie przy korycie. Jesteś ślepy bo chcesz być ślepy.
ponad 1 rok temu / antoni
 
Nie rozumiecie dyplomacji i polityki. Kierujecie się tylko emocjami i sentymentami. Gwarantuję wam, że z takim podejściem stojąc dziś w pozycji PiSu byście już się szykowali do orzedterminowych wyborów skompromitowani i zniszczeni przez POstkomunę. Piszę to do piszących podobne artykuły i do wielu emocjonujących się w komentarzach. Utrzymanie się przy władzy wymaga różnych sztuczek i zabiegów, a jest ono konieczne do przeprowadzania reform. Po co komu partia, która z pięknymi hasłami zyskała możliwość rządzenia by za chwilę nadal głosząc piękne hasła odpaść z parlamentu w przedterminowych wyborach?.
ponad 1 rok temu / Jurgen
 
Po pierwsze: ta koalicja w zarządzie TVP już istniała przed 10 laty i skończyła się za sprawą kontrakcji PO-PSL, a nie dlatego, żeby się koalicjantom pożycie nie układało. Po drugie: już przed wyborami parlamentarnymi wypowiedzi Prezesa i L. Millera mogły świadczyć o planowanej koalicji, tylko, że PiS rozbiło bank, a SLD zostało kompletnie za burtą. W końcu: PiS to partia socjalistyczna, więc czym się mamy martwić. Zgodnie z marzeniem A. Michnika dojdzie do pojednania lewicy z obu stron historycznego podziału, tej postsowieckiej i tej o tradycjach międzywojennych i snacyjnych.
ponad 1 rok temu / Jacek O.
 
Nie wolno zadowalać się erzacem marksizmu. Jak komunizm sowiecki to na całego. PiS absolutnie poważnie traktuje swoją misję. Wprowadzi aborcję na życzenie SLD i kartki? Kartki nie. Co ich obchodzą jakieś polaczki.
ponad 1 rok temu / sever
 
Nie uważam dzisiejszego SLD, za komunistów z ubiegłego wieku.To nie jest groźny wilk aby nim straszyć dzieci.Nawet jeśli zachował podobny wygląd zewnętrzny, to jest to już całkiem inna jakość.Nie kwestionują porządku i ładu politycznego w Polsce, jaki powstał po wyborach z października 2015 r.Obserwuję od dłuższego czasu scenę polityczną w Polsce,obecnie SLD całkiem sensownie wypowiada się na sprawy społeczne i sprawy państwa, w przeciwieństwie do totalnej opozycji.Platforma Obywatelska,Nowoczesna i inni "cisi" et consortes,nie mają żadnego (jakiegokolwiek) programu dla Polaków i Polski,poza odsunięciem PIS od władzy i aby było tak jak było.PIS ma na sztandarach dobro Polaków, niekoniecznie tylko tych wykształconych i z wielkich miast,podobnie SLD.Co w tym złego,że chcą połączyć siły dla dobra Polski i Polaków ? Uważam,że PIS prędzej się dogada z SLD niż z kimkolwiek z obecnej sceny politycznej.Niestety, Ruch Narodowy nie ma obecnie szans na odegranie poważnej roli.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
@Ona PiS nigdy nie było prawicowe, bo zawszy było socjaldemokratyczne. Prawicowe są te partie, które zdecydowanie odrzucają socjalizm, w każdej postaci. Są w Polsce takie, aczkolwiek mają małe poparcie.
ponad 1 rok temu / Tomasz Primke
 
Będzie jak za Gierka i skończy się tak samo. Elektorat zadowolony, emerytów odwiedza listonosz, toruńskie radio radośnie żyruje sojusz tronu z ołtarzem. Nic to, że wyskrobuje się 1000 dzieci/rok, że zadłuża się prawnuki, płaszczy przed USraelem, ściąga miliony obcych i wygania swoich obywateli. Chwilo trwaj - jesteś piękna.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
..i dlatego nie walczą z aborcją. Czy oni nie rozumieją tego , że kiedy sprzeniewierzą się Bogu, Bóg przestanie im pomagać? Takie to trudne do ogarnięcia? Mało przykładów z historii nawet najnowszej Polski mamy, co gdy z Bogiem a co gdy bez Boga?
ponad 1 rok temu / mała_droga
 
Czy programy w telewizji M.Ogórek nie były podlizywaniem się SLD do Prawa i Sprawiedliwości. Te ich metody sa ludziom znane, dla korzyści każde upodlenie jest tego warte?
ponad 1 rok temu / Medard
 
Jednak PiS to PZPR+ w Bydgoszczy z listy PiS startuje G.Ciemniak PZPR SLD a ostatnio wiceprezdent miasta u PO
ponad 1 rok temu / Pablo
 
Jesteśmy jak rozpieszczone dzieci i patrzymy na świat oczami naszych MARZEŃ. To, że PiS wygrał wybory nie oznacza że MA WIĘKSZOŚĆ i może robić co CHCE lub to co nam się WYDAJE że MA ROBIĆ. To jest POLITYKA i po to są koalicje o czym wielu zapomina i się wkurza. PO już >wrzeszczy< martwiąc się o elektorat PiS i szykując się do przejęcia władzy. Nawet red. Lis zmienił zdanie i mówi o >socjalu< i błędach neoliberalizmu ek. A >szara masa< pieni się i burzy czekając KTO DA wyborcom WIĘCEJ. Czy świat się zmienił aż tak bardzo ? Chyba nie. Zawsze chodziło o pieniądze i DOBROBYT.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Ona..jest Ruch Narodowy,ktory PiS stara sie wyrugowac z przestrzeni publicznej
ponad 1 rok temu / www
 
To się w głowie nie mieści! Zdrajcy!! Mam już tego dość. Czy jest tam jeszcze jakaś prawicowa partia!??
ponad 1 rok temu / Ona
 
PZPR rediviva.
ponad 1 rok temu / Salus
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.