DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Homoseksualizm jest straszny?! A wyobraźcie sobie co by było gdyby w kościele katolickim księża gwałcili małych chłopców i jeszcze żeby byli chronieni przez biskupów! Nie do pomyślenia! A nie czekaj... to już się dzieje a wy to macie gdzieś! Wojujecie szabelką a nie widzicie prawdziwego niebezpieczeństwa
1 miesiąc temu / MarktSack
 
Nie wiem nawet, jak skomentować ten stek bzdur... nie wspomnę o obraźliwym tonie wypowiedzi. Ludzie - zacznijcie myśleć samodzielnie. Poszukajcie, poczytajcie, może wtedy nauczycie się odróżniać pedofila od homoseksualisty. Poza tym ten portal chyba (?) jest katolicki? Piszę "chyba", bo ton tego "artykułu" i zamieszczonych pod nim komentarzy nie wskazuje na to... sam jestem katolikiem - wierzącym i praktykującym - i nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego wylewacie tyle jadu pod adresem ludzi, którzy zapewne żyją też i w waszym otoczeniu. Rozumiem, że dal większości z Was pedofil=gej, ale tak nie jest. Chyba zapomnieliście przy tym, że Jezus nauczał miłości a nie nienawiści...
ponad 7 lat temu / nie-pederasta
 
@lukasz "już na szczęście wolno dokonywać transfuzji krwi, przeszczepów organów, wolno dokonywać szczepień i sekcji zwłok." ---- Postępowcowi Łukaszowi chyba się zaczął mylić Kościół katolicki z Jehowitami. A ja ci tutaj nie podoba się "obiektywizm" to wróć do swojej ulubionej lektury - Gazety Wyborczej, tuby propagandowej syna ubeckiego kata Michnika. Albo odpal sobie tę "esbecką ekspozyturę" TVN. Tam będziesz miał obiektywizmu w sam raz. --- "i wolno kobietom pracować. Dziś uczepił się Kościół obrony małżeństwa jako bastionu Boga zapominając, że sam takową instytucję wymyślił w 13 wieku" --- Małżeństwo to instytucja stara jak świat. Jakbyś nie spał na lekcjach historii to byś wiedział jak wyglądało ono chociażby w starożytnym świecie. Kobietom nikt nie zabraniał pracować. PS. Nie wiem co się czepiasz o kremację ciała ? I tak nie jesteś katolikiem, więc co ciebie to obchodzi. Jak chcesz się poddawać kremacji to droga wolna - nikt nikomu zabronić nie może.
ponad 8 lat temu / Pan Zagadka
 
Nie ma większego lobby pedofilstwa jak partia zielonej patologii. Już od lat 80tych domaga się ta zboczona banda antyludzi legalizacji seksu z dziecmi np. Volker Beck, Daniel Cohn Bendit, lewacko-pedofilskie komuny jak tzw. "Stadtindianer". ---> Seks z dzieckiem jest prawem człowieka - Volker Beck (Partia Zielonych) ------ http://demokratischrechts.wordpress.com/2008/06/23/kindersex-ist-menschenrecht-volker-beck-grune/
ponad 8 lat temu / Tiberias
 
"Północnoamerykański Związek Miłości Między Mężczyznami a Chłopcami" trzy razy to przeczytałam, zanim dotarło do świadomości... " Tam również walka o ich ?prawa? rozpoczęła się od haseł domagających się zakazu dyskryminacji ze względu na ?orientację seksualną? oraz konkubinatów i związków partnerskich dla homoseksualistów." U nas już się zaczyna.
ponad 8 lat temu / cienn
 
KATOL ma rację - homoseksualiści mylą popęd seksualny z prawdziwą miłością.
ponad 8 lat temu / HaGie
 
Artykuł ma rację, popęd i chuć, jest mylona z miłością. Ale to symptom czasu. A co do sodomitów, to nawet ich czołowi autorzy i "naukowcy" wycofują się z tez o genetycznym uwarunkowaniu tego zboczenia, wskazując na jego psychiczny charakter. Polecam lektury czołowego "naukowca" lobby sodomickiego - Kingslay\'a. Do niedawna nawet w seminariach uczono o jego teorii płci mózgu, po czym sam wszystko odszczekał. Prawda się zawsze obroni!
ponad 8 lat temu / KATOL
 
@nitro_gbm Na prawdę nie wiesz o co im chodzi? Jeśli w jakiejś społeczności homoseksualizm jest piętnowany a ty żyjesz w tej społeczności i jesteś homoseksualistą to musisz się ukrywać. Co więcej musisz głośno krzyczeć, że nienawidzisz pederastów żeby odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia. To zawsze tak działa.
ponad 8 lat temu / krII
 
No cóż, dane z artykułu jednoznacznie potwierdzają moją opinię, że homoseksualizm to w 95% dążenie do seksu i jak każde inne zboczenie (np. pederastia) bierze się z coraz to wzrastających stopni nieczystości - najpierw erotyka, później pornografia, później masturbacja, a w końcu zboczenie końcowe - homoseksualizm, transseksualizm, pederastia. Wiem, że wielu homoseksualistów walczy z tą chorobą, ale o nich się nie mówi. Kilka procent gorszych od nieczystych zwierząt osobników chce wprowadzać prawa mające negatywne konsekwencje zarówno dla hetero jak i homoseksualnej części społeczeństwa. PO jest partia antychrześcijańską i oby udało się ich jak najszybciej odsunąć od władzy.
ponad 8 lat temu / Goladkin
 
Kiedyś się mówiło "Kanada pachnąca grzybicą". Dzisiaj to już trąd.
ponad 8 lat temu / edek
 
Natychmiast trzeba wyrzucić draństwo z Sejmu. Przecież to paranoja, żeby kilki cynicznych durniów w Sejmie tworzyło tak obrzydliwą przyszłość dla naszych dzieci. A ci dranie za parę głosów, zniszczą resztki godności jaka jeszcze została. Chroń nas Panie Boże.
ponad 8 lat temu / marekb54
 
tak się zastanawiam poziomem wiedzy Autora piszącego tego typu " obiektywne artykuły". Prawda jest taka, że w raz z rozwojem nauki człowiek odkrywa to co było przedtem czymś zakazanym albo niezrozumiałym. Zawsze dla Kościoła bezpieczniej było czegoś zakazywać bo danej rzeczy nie rozumiał albo do niej po prostu nie dojrzał. Wystarczy prześledzić tylko to co przez wieki zakazywał- już na szczęście wolno dokonywać transfuzji krwi, przeszczepów organów, wolno dokonywać szczepień i sekcji zwłok. Wolno już kremować ciało i wolno kobietom pracować. Dziś uczepił się Kościół obrony małżeństwa jako bastionu Boga zapominając, że sam takową instytucję wymyślił w 13 wieku 0- podobnie jak celibat
ponad 8 lat temu / lukas
 
Przerażające i niestety prawdziwe...
ponad 8 lat temu / olo
 
ograniczenie Polaków nie zna granic...
ponad 8 lat temu / zdegustowana
 
Przerażające jest to jak wiele ludzi dopuszcza te dewiacje i nie chroni dzieci przed seksualnym wykorzystywanie przez homoseksualistów, a wręcz przeciwnie. Świat stanął na głowie.
ponad 8 lat temu / HaGie
 
Łajdactwo z PO trzeba odsunąć od władzy tak jak socjalistów usunęli na Węgrzech - bo jeżeli tego nie zrobimy to Tuski i Niesiołowskie zafundują nam homo-terror!
ponad 8 lat temu / Paweł
 
Smutno i straszno.
ponad 8 lat temu / Monika
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.