DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Od lat trwająca procedura wyłudzania DNA polskich i nie tylko dzieci - badania przesiewowe noworodków. Pesel i inne dane matki, sposób urodzenia, karmienia, płeć i inne dane na tzw "bibule" gdzie pobiera się krew od dziecka. Dane te trzyma amerykańskie CDC i jeszcze Uniwersytet w Heidelbergu... Obecnie nie ma dostępu do rozporządzeń na temat tych badań od ministerstwa zdrowia. Jak są potrzebne części zamienne to Rocki i inne Felery mają nas na tacy... Uchroniłam tylko najmłodsze dziecko przed tym.
ponad 1 rok temu / matkaPolka
 
No dobrze,będą gromadzić wszystkie dane na temat pacjentów.Jeśli przyjąć to za dobrą monetę,co jest w obecnych czasach wybitnie wątpliwe,to trzeba zadać pytanie,gdzie będą te dane gromadzone tak aby były w razie potrzeby dostępne każdemu lekarzowi?Przyjmując,że to gromadzenie danych nie będzie wykorzystywane nigdzie indziej niż w służbie zdrowia,to co będzie w razie awarii prądu?Jak doktorzy będą leczyć?Czy nadmiar wiadomości o pacjencie nie sprawi,że doktor dostanie mętliku?Czy takie nadmierne drążenie spraw pacjentów nie zakończy się tak,jak w Nocach i dniach,gdzie wiejska baba krzyczała:Ludzie chowajta się,doktory jadą!
ponad 1 rok temu / biseptol
 
Czyli lekarze chcą władzy. Przyjdzie taki z mniej zasobnym portfelem to pobiorą mu organy i nie wyjdzie ze szpitala. Kto kim jest to wiedza potrzebna by nie natknąć na osobnika wpływowego, który mógłby zagrozić.
ponad 1 rok temu / grimm
 
Szczegółowe bazy danych to dla przyszłości korporacyjnego biznesu. Dane są potrzebne ubezpieczycielom, by więcej wyciągać bądź nie ubezpieczać, lewackim rządom by nie leczyć co bardziej chorych nie rokujących nadziei zwłaszcza starych, nosicieli chorób genetycznych by w przyszłości eliminować ich i ich pokolenia, no i rynkowi transplantologii a zwłaszcza czarnemu mogę pisać "czarny"?. To będą przymusowi dawcy krwi i szpiku etc. Taka baza nie służy ludziom jako pomoc leczenia, lecz jako uczynienia z człowieka ekościółki uprawnej bądź popiołu do produkcji np kostki brukowej. Samo leczenie zaś mając takie dane w tym zapewne i statusu życiowego, będą niekończącymi się propozycjami leczenia nowatorskimi nowymi nie do końca sprawdzonymi lekami i metodami.
ponad 1 rok temu / banita
 
@ iskierka, dobrze ujęte.
ponad 1 rok temu / Stef
 
Naukowcy, lekarze, media , politycy, prawnicy, działają na rzecz ZNIEWOLENIA pojedynczego człowieka. Łamią wszelkie bariery wyznaczające granice osobistego "JA" człowieka. Dlatego zbierają wszystkie informacje na temat pojedynczych osób , wykorzystując słabość człowieka do mówienia o swoich OSOBISTYCH sprawach publicznie. Takie słowa jak PRYWATNOŚĆ, INTYMNOŚĆ, osobiste RELACJE zastąpił EKSHIBICJONIZM. Dziś "wszystko jest na pokaz a nawet sprzedaż" tylko cena jest regulowana. Ludzie sprzedają ciało wraz duszą a diabeł nie musi już sporządzać osobnych cyrografów.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Bzdura,bzdura,bzdura!
ponad 1 rok temu / Eva
 
Jak wiadomo marzy się oświeconym Rząd i to światowy. Budują go przy współpracy różnych "użytecznych.." i tzw."mędrców Europy". Nawet z emeryta Wałęsy chcieli zrobić taką głowę. Jeśli już mają takich mędrców w roli ekspertów i ciała doradczego to mogą sobie wszystko ustanawiać kierując się dobrem STADA czyli pospólstwa. Ważne tylko aby STADO -"barany" miały co jeść, czego się napić, gdzie zabawić i uprawiąć bez- problemowo sex. tak aby nie było potomstwa. Rozród też musi być kontrolowany z próbówki. Jak się już ma taką hodowlę to trzeba znać liczbę trzody jej stan fizyczny i przydatność. Wszystko musi być pod nadzorem. Jak jakiś egzemplarz za stary, chory, albo co najgorsze jeszcze UŻYWA ROZUMU i krzyczy, że ma PRAWO DO WOLNOŚCI słowa i życia. To się go trwale eliminuje. Wszystkich bezmyślnych obowiązuje jedna ZASADA : pełna JAWNOŚĆ ŻYCIA - BRAK PRYWATNOŚCI, JEDNOMYŚLNOŚĆ wg standardów mędrców. SOLIDARNOŚĆ ??? Myśli i czynów.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
: tak jak @gość i @Paweł - ani trochę nie wierzę, że te dane zdrowotne+wrażliwe zbierają ludzie troszczący się o nasze zdrowie :W takie bajki to tylko niemowlęta mogą wierzyć : Mamy aż za dużo dowodów na to, jak się "dba" o nasze zdrowie : "Troskliwi" - mając takie dane - będą mogli łatwo "trafiać w czuły punkt" swoich oponentów,czy nieprodukcyjnych staruszków - by ich "niewinnie odstrzelić" : I po kłopocie będzie : Już niedługo będziemy się trząść ze strachu na widok doktora i będziemy zapewniać gorliwie: "NIC MI NIE DOLEGA PANIE DOKTORZE! NIC A NIC! JESTEM ZDROWY JAK RYBA!" :
ponad 1 rok temu / zielono mi
 
Sciema, biorąc pod uwagę galapujący bizes aborcyjny i eutanazję na zachodzie,szczególnie wierzę w troskę elit o zdrowie człowieka.Raczej odwrotnie, oraz zabezpieczenie korporacji ,tam jest pole do popisu.A to jest bardzo niebezpieczne.
ponad 1 rok temu / gość
 
Moje informacje mają być bezwzględnie chronione. Gonić precz koncerny farmaceutyczne /zwłaszcza te z faszytowskim rodowodem i niemieckim kapitałem /.
ponad 1 rok temu / observer
 
Ludzie..!,aby się leczyć trzeba mieć zdrowie.Patrzę na ulicę i co widzę,masy ludzi o kulach,otyłych,zniszczone sine cery...itp...zmieniające się parametry poziomu cukru we krwi,jeszcze dwa lata lub trzy norma byla 105 teraz jest 99..cholesterol tak samo obecna norma jest 199,dawno temu bylo 350!...każą ludziom zmienić nawyk żywieniowy cyt.piramida zdrowia !,mięsa tylko tyci tyci..koncerny sprzedają leki z niczego na nic a ludzie to łykają,produkty leit każą jeść,masło ,smalec bee....reklama espumisanu i innego badziewia,co to jest się pytam ?..celowe zabijanie populacji,ludzie myślcie co jecie,sami pieczcie chleb,zero przenicy,margaryn,produktów leit itp..dużo by pisać ale czasu mało,mądremu dość..Pax chrześcijanom...
ponad 1 rok temu / Paweł
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.