Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2019 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Rozmowa z Piotrem Doerre

Do czego potrzebna nam niepodległość? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Po co jest nam niepodległe Państwo Polskie i czy zawsze było ono chrześcijańskie? W rozmowie z Michałem Wałachem na tak fundamentalne pytania odpowiada redaktor Piotr Doerre, autor tekstu pt. „Do czego potrzebna nam niepodległość?” opublikowanego w 65. numerze magazynu „Polonia Christiana”.

 

Aby nabyć 65. numer „Polonia Christiana” należy kliknąć TUTAJ:

    

  


DATA: 2019-08-13 18:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W tym dniu stała się rzecz ważna: ustały (formalnie) działania wojenne w wojnie, bez której Polska najpewniej nie odzyskałaby niepodległości.
9 miesięcy temu / stasiu
 
w istocie 11 listopada obchodzimy setną rocznice odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów- tak brzmi prawidłowo nazwa tego święta;aczkolwiek można absolutnie tę date kwestionować /11 listopada,ponieważ w tym dniu nic waznego się nie stało,do W-wy przyjechał Piłsudski i nic więcej,i było to niewiele znaczące wydarzenie/
9 miesięcy temu / marek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.