DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Do 27 grudnia nie ma szans na złagodzenie obostrzeń. Tak twierdzi Minister Zdrowia

Do 27 grudnia nie ma szans na złagodzenie obostrzeń. Tak twierdzi Minister Zdrowia
Minister Niedzielski. Fotograf: Andrzej Hulimka/Archiwum: Forum

Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że do 27 grudnia nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w obostrzeniach związanych z tzw. pandemią koronawirusa. Dodał, że dopiero po święta Bożego Narodzenia można liczyć na jakiekolwiek zmiany.

 

Niedzielski przypomniał, że polski rząd przedstawił niedawno długookresowy plan działania, zgodnie z którym przez cztery tygodnie utrzymywany jest specjalny reżim sanitarny. Został on złagodzony w grudniu aby ułatwić zakupy.

 

Według ministra zdrowia proces pandemiczny charakteryzuje się wysoką inercją i wszystkie działania mają swoje skutki rozłożone na dłuższy czas. Dlatego nie należy wyciągać zbyt szybkich wniosków z najnowszych danych – uważa Adam Niedzielski. Dlatego właśnie na ewentualne zmiany Polacy muszą poczekać co najmniej do końca grudnia.

 

Pod koniec listopada premier przedstawił plan walki z wirusem na najbliższe tygodnie. Do 27 grudnia obowiązuje etap odpowiedzialności. Potem, jeśli sytuacja ulegnie poprawie, czeka nas etap stabilizacji. Gdyby zaś średnia liczba nowych zakażeń przekroczyła 27 tys., czeka nas narodowa kwarantanna.

 

 

 

Źródło: gazetaprawna.pl

TK

 

 


DATA: 2020-12-04 15:48
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do @Gość- tragedia to z tych co w to wszystko wierzą i ze ślepkami utkwionymi w telewizorku albo internetku liczą tych zakażonych, oraz tragedia to dopiero będzie jak ci wszyscy co im telewizorek prawdę mówi pójdą i wezmą udział w zbrodniczym eksperymencie medycznym zwanym dla niepoznaki szczepionka na świrusa.
1 miesiąc temu / Gość
 
Mnie od marca br. interesuje tylko jedno: jaki jest zakres "inwencji twórczej" "naszych" rządzących w całej tej "pandemii" i czy jednak większość tych "pomysłów" przychodzi zza granicy? Czy ci "nasi" mają świadomość, że wypełniają polecenia satanistów? - Nie dopuścić do świąt w Kościele katolickim i... jeszcze dalsze groźby "narodowej kwarantanny", a potem segregacja i nietolerancja publiczna. Kiedyś nie mogłem zrozumieć - jak można być katolikiem i być za mordowaniem nienarodzonych. Z trudem dotarło do mnie określenie: "chrześcijanin kulturowy". Cóż, TAK TAK, NIE NIE, A CO JEST WIĘCEJ - OD DIABŁA POCHODZI. Tyle.
1 miesiąc temu / jac
 
do tego gościa, który nawołuje do myślenia, a sam nie myśli. Posłuchaj co mówi dr pulmunolog prof. Kuna. Cytuję fragment: "Kiedy chory na grypę umiera, nie piszemy, że umarł na grypę, tylko, że umarł z powodu niewydolności krążeniowej, zapalenia płuc - wpisujemy różne rozpoznania, ale generalnie nie wpisuje się grypy jako przyczyny śmierci. Wiemy, że jeśli ktoś ma cukrzycę, niewydolność nerek i zachoruje na grypę, to kombinacja grypy i przewlekłej choroby zawsze zwiększa ryzyko... Natomiast, z COVID-19 zrobiono tak, że jeśli atakuje osobę z chorobami przewlekłymi i jeśli taka osoba umrze, a miała wynik dodatni, to wpisuje się, że umarła na COVID-19..." - więc ty Myślicielu rusz głową i zastosuj do siebie apel o myślenie!
1 miesiąc temu / stal
 
Do kiedy będziemy chodzić w śliniaczkach ? Aż każdemu pik pik zaaplikują ? Jeśli ludzie się nie obudzą to jeszcze jest nadzieja w Panu Bogu. Chyba tylko On może jeszcze ten matrix zatrzymać
1 miesiąc temu / Df
 
A 3.fala w okolicy Świat Wielkanocnych 4.przed uroczystością Wszystkich Świętych, itd. Aż zapomnimy o Bogu i Mszy św. A nam z tym dobrze. Przecież to w trosce o nasze zdrowie i życie. Tak?
1 miesiąc temu / Em
 
Nie kabaret, lecz tragedia.
1 miesiąc temu / @Gość
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.